Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


RWE

RWE

  •  Porovnání desítek různých dodavatelů
  •  Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  •  Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás

Pokračovat

Společnost RWE patří k největším a nejúspěšnějším energetickým společnostem v České republice. Je součástí skupiny RWE a o její velikosti svědčí počet zaměstnanců. Pro společnost RWE v České republice v současné době pracuje přes 4300 zaměstnanců. Nejsilnější postavení má skupina RWE ve Velké Británii a v Nizozemí. Svou činnost postupně rozšiřuje také o trhy ve střední a jihovýchodní Evropě.

Mezi její hlavní činnosti patří dodávky elektrické energie a zemního plynu, distribuce plynu, skladová plynu v podzemních zásobnících a také výroba elektrické energie a tepla. Dodávkami elektrické energie a zemního plynu se zabývá obchodní část RWE Energie. Ta se stará téměř o 1,7 milionů zákazníků po celé České republice.

Distribucí plynu se zabývá společnost RWE Grid Holding, která pečuje o 64 tisíc kilometru distribučních sítí na území ČR s výjimkou Prahy a jižních Čech. Dále má RWE ve správě šest zásobníků zemního plynu s kapacitou 2,7 miliardy m3.

Adresa

RWE

Klíšská 940

401 17 Ústí nad Labem

Kontakt

Telefon: +420 840 11 33 55

E-mail: info@rwe.czMobilní web / Klasický web