Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


FONERGY s.r.o.

FONERGY s.r.o.

  •  Porovnání desítek různých dodavatelů
  •  Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  •  Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás

Pokračovat

Společnost FONERGY s.r.o. je jedním z nejmladších dodavatelů elektrické energie a zemního plynu na území České republiky. Společnost FONERGY s.r.o. byla založená teprve v roce 2012 a její sídlo najdeme v Uherském Hradišti. Ačkoliv se jedná o mladou společnost, podařilo se jí získat nové zákazníky díky výhodným cenám a osobnímu přístupu.

Právě osobní přístup, kvalitní zákaznický servis, profesionální služby, odborné poradenství a finanční úspora jsou hlavními cíly společnost FONERGY s.r.o., pro kterou je každý zákazník nejdůležitější. Mezi zákazníky patří nejen domácnost, ale také menší i velké podniky ze všech koutů České republiky.

Společnost FONERGY s.r.o. pracuje pro své zákazníky a jejich přání je prioritou. Proto jsou smlouvy vždy na dobu neurčitou a bez poplatků, aby se každý mohl svobodně a bez rizika pokuty rozhodnout pro nejlepšího dodavatele na trhu.

Adresa

FONERGY s.r.o.

Stojanova 1334

686 01 Uherské Hradiště

Kontakt

Telefon: +420 840 100 202

Mobil: info@fonergy.czMobilní web / Klasický web