Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

CENTROPOL ENERGY, a.s.

  • Porovnání desítek různých dodavatelů
  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
2 Zákazníků zde nyní srovnává

Společnost CENTROPOL ENERGY, a.s. je dodavatelem elektrické energie a zemního plynu českým domácnostem, menším a středním podnikatelům i velkoodběratelům. Na trh s energiemi se pohybuje již od roku 2002. Tehdy se zabývala pouze dodávkami elektrické energie.

Zemní plyn začala společnost CENTROPOL ENERGY, a.s. nabízet v roce 2009 poté, co došlo k uvolnění trhu se zemní plynem. V současné době se společnosti CENTROPOL ENERGY, a.s. stará o stovky tisíc klientů.

Společnost CENTROPOL ENERGY, a.s. je členem Asociace nezávislých dodavatelů energií (ANDE), jejíž hlavním cílem je podpora liberalizace trhu s elektrickou energií a zemním plynem včetně kvalitnějších služeb pro spotřebitele. Společně s Energetickým regulačním úřadem, Ministerstvem průmyslu a obchodu a provozovateli distribučních souprav patří k organizacím, které se snaží tvořit energetickou legislativu a odstraňovat možné komplikace ohrožují volný trh s energiemi.

Adresa

CENTROPOL ENERGY

Vaníčkova 1594/1

400 01, Ústí nad Labem

Kontakt

Telefon: +420 840 222 222

E-mail: info@centropol.cz

Mluví se o nás