Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Začněte zde

Cestovní pojištění online - srovnání cen a uzavření pojištění

Cestovní pojištění

  •  Online srovnání a sjednání
  •  Sjednání do 2 minut, sleva až 50 %
  •  Můžete sjednat i v den odjezdu

Spočítat cenu

Srovnejte nabídky za méně než 2 minuty!

Sjednejte si naším prostřednictvím nejlevnější cestovní pojištění. Jednoduše si vyberte z naší nabídky a již během několika málo minut můžete pojištěni bezstarostně vyrazit na svoji cestu. Cestovní pojištění platí na území celého světa a jako u každého pojištění které nabízíme, si můžete být jisti vynikajícími cenami.


Logo Axa pojišťovna      Logo Slavia pojišťovna      Logo Evropská pojišťovna      Logo Uniqa pojišťovna    Logo Union pojišťovna


Základní typy pojištění kryjí veškeré léčebné výlohy. Z tohoto pojištění Vám bude proplacena případná zdravotní péče v zahraničí, která bývá často velmi nákladná a nepojištěný cestovatel by se mohl dostat do velmi nepříjemné situace. Pokud je Vaše cesta poněkud rizikovější, anebo prostě jen neradi ponecháváte cokoli náhodě, můžete si vybrat některý z balíčků, obsahujících k základnímu cestovnímu pojištění další možná připojištění.


Příklady pojištění pro týdenní dovolenou v Chorvatsku pro jednoho:


Slavia Pojišťovna
balíček Exclusive
AXA Assistance
balíček Komfort
Union pojišťovna
balíček Optimum
Uniqa pojišťovna
balíček K5
Cena pojištění 126 Kč 143 Kč 161 Kč 168 Kč
Léčebné výlohy 5 000 000 Kč 5 000 000 Kč neomezeně 5 000 000 Kč
Odpovědnost za škodu 1 000 000 Kč 1 000 000 Kč 2 500 000 Kč 1 000 000 Kč
Pojištění zavazadel 20 000 Kč 20 000 Kč 40 000 Kč 15 000 Kč
Spočítat cestovní pojištění

Celoroční cestovní pojištění

V naší nabídce najdete také nabídky celoročního pojištění na cesty. Nejlevnější pojištění tohoto typu vás vyjde méně než na 1 Kč na den. Pojištění je možné využít pro všechny typy cest. Je určeno všem, kdo cestují opakovaně v průběhu roku. Jednou se pojistíte a po celý zbytek roku už můžete cestovat bez jakýchkoli dalších starostí s vyřizováním.


Cestovní pojištění online na poslední chvíli

Naše nabídka je ideální také pro všechny, kteří potřebují pojištění rychle. S námi si vyřídíte pojištění během pár minut, velmi jednoduše přes internet. Nemusíte se zdržovat chozením do pojišťovny. Vyberete si z naší nabídky tu, která vám nejvíc vyhovuje (ať již cenou, nebo rozsahem služeb), zaplatíte kartou, smlouvu i kartičku pojištěnce Vám pošleme emailem a můžete vyrazit na cestu.Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »

Pojištění nemovitosti i vybavení, snadno online. Vybrat Více informací »

Povinné ručení na míru s úsporou až 9 000 Kč ročně! Vybrat Více informací »


Proč je cestovní pojištění důležité?

Ať už plánujete cestu kamkoliv do zahraničí, nikdy byste neměli zapomenout na pojištění a to ze dvou zásadních důvodů. Za prvé pojištění na cesty Vám poskytne dostatečnou finanční jistotu pro případy úrazů či náhlých onemocnění. Pokud dojde k pojistné události, pak za Vás pojišťovna uhradí veškeré finanční náklady za léčbu včetně všech nutných nákladů až do výše sjednaného pojistného plnění.

Pojištění kryje léčebné výlohy, hospitalizaci, převozy, léky, lékařské zákroky a repatriaci.

Za druhé pojištění stojí pouze pár desítek korun denně a Vaše celkové náklady na dovolenou nijak výrazně nezvýší. Rozhodně méně, než pokud byste léčbu měli uhradit z vlastní peněženky. Léčba v zahraničí totiž vychází na desítky až stovky tisíc korun.


Spočítat cestovní pojištění

Sjednejte si doplňková připojištění

Kromě základní nabídky cestovního pojištění si můžete také uzavřít řadu doplňkových připojištění, které Vaši pojistnou ochranu zvýší a rozšíří. Mezi základní a nejvyužívanější typy připojištění patří pojištění cestovních zavazadel pro případ zničení, ztráty či krádeže a připojištění storna zájezdu. Nabídka je však mnohem širší a může se jednat také o:


Spočítat cestovní pojištěníAktuality - cestovní pojištění

 

Na kole do zahraničí? Jedině s cestovním pojištěním

Cyklistika nabývá v posledních letech na oblibě. Společně s cyklisty ale roste také počet nehod, kterých jsou účastníky. Vyrazit na dovolenou na kole je skvělou příležitostí poznat cizí kraje a zároveň posílit své tělo, avšak nesmíte zapomenout na rizika, která vás mohou potkat.
Číst celý článek  

 

Dovolená na motorce a cestovní pojištění

Jestliže vyrážíte na dovolenou na motorce, rozhodně byste neměli zapomenout na cestovní pojištění. Provětrat svůj silný stroj o dvou kolech je rozhodně fantastickým zážitkem, ale měli byste vědět, že se na něj nevztahuje klasické cestovní pojištění.
Číst celý článek  

 

Studijní pobyt v rámci programu Erasmus a cestovní pojištění

Program Erasmus je mezi studenty vysokých škol a vybraných vyšších odborných škol velmi oblíbený. Studentům umožňuje v rámci studia vycestovat za studiemi do zahraničí. Jedná o stipendium a studium v délce od 3 do 12 měsíců jim zaplatí jejich domovská škola. Jaké další výdaje jim hradí škola, a které by si měli v zájmu své bezpečnosti zaplatit sami?
Číst celý článek  

 

Zapomněli jste na cestovní pojištění? Sjednejte si jej přes mobilní telefon

Přípravy na dovolenou vrcholí. Kontrolujete a pečlivé odškrtáváte seznam věci, zda máte vše zabaleno a na nic důležitého jste nezapomněli. Nakonec vše naložíte do auta či taxíku a natěšeně vyrážíte na letiště. Při čekání na letadlo se náhle chytnete za hlavu, protože jste v tom spěchu zapomněli sjednat cestovní pojištění. Co teď?
Číst celý článek  

 

Cestovní pojištění: Ochrání vás před následky teroristických útoků?

Je smutnou pravdou, že k teroristickým útoků dochází stále častěji i na území evropských států. Následky bývají katastrofální a končí vážnými zraněními a bohužel i úmrtími lidí, kteří se ve špatnou chvíli ocitli na špatném místě. Lze v takových případech uplatnit cestovní pojištění nebo je terorismus stále na seznamu výluk z pojištění?
Číst celý článek  
Mobilní web / Klasický web