Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Cestovní pojištění Haity

Cestovní pojištění na Haity

HAITI - země tance, hudby, výborné kuchyně a krásné přírody

Stát Haiti se nachází cca na třetině západní části ostrova Hispaniola ležícím v Karibském moři, který je součástí souostroví Velké Antily. Jejím sousedy jsou Kuba a Portoriko. Nejdelší suchozemskou hranici má Haiti s Dominikánskou republikou a její délka je 360 km.

Haiti je bohužel nejchudším státem v oblasti severní a jižní Ameriky, který byl navíc v roce 2010 postižen ničivým zemětřesením. Z hlediska kultury a turistiky se však jedná o bohatou zemi, která je vhodná zejména pro cestovatele, kteří rádi poznávají originální kultury.

Přírodní krásy a zajímavosti

Haiti, to je země tance, hudby, výborné kuchyně a krásné přírody dosud nezasažené masovou turistikou. Haiti je především hornatá země. Hory zde zabírají na 60 procent povrchu a nejvyšším vrcholem je Pic de la Selle s vrcholem ve výšce 2 674 m.n.m. Mezi jednotlivými pohořími leží úrodné údolí i suchá a méně úrodná místa.

Mezi místa, která by Vám při návštěvě Haiti rozhodně neměla uniknout je rušné hlavní město Port-au-Prince, bývalý přístav a město s bohatým kulturním životem Jacmel, druhé největší město Cap Haitien s malebnými mořskými scenériemi, nejznámější národní park Parc National Macay s deštnými pralesy a nejvyšším vrcholem Haiti a také Plaine du Cul de Sac, úrodná plošina, kde se nachází největší trh dobytka či místo, kde žijí plameňáci, ibisy a jiné vzácné druhy ptáků.

Důležité informace před cestou

Haiti je určitě krásným místem pro trávení dovolené. Při přípravě však nezapomeňte také na uzavření cestovního pojištění. S cestovním pojištěním se na své dovolené na Bahamách bude cítit bezpečněji a v případě nečekaných událostí se nemusíte obávat starostí a hlavně finančních obtížích s tím spojených. :

Spočítat
ceny

V základním balíčku Vám cestovní pojištění poskytne finanční zajištění pro případy:

  • náhlého onemocnění
  • úrazu
  • úmrtí
Dojde-li k nešťastné události, pojišťovna uhradí za pojištěného nezbytné náklady na léčbu včetně všech postupů, které s léčbou souvisí a to do výše pojistného limitu, který si pojištěný sjednal. Pojišťovny obvykle nabízí několik variant cestovního pojištění.

Základní balíček je samozřejmě možné rozšířit o další připojištění, kterými jsou nejčastěji:

  • úrazové připojištění
  • připojištění ztráty, poškození či zničení zavazadel
  • připojištění odpovědnosti
  • připojištění storna zájezdu

Proč cestovní pojištění na Haiti?

Neuvažujte o tom, zda si cestovní pojištění uzavřít či ne. Přemýšlejte pouze nad tím, jaké cestovní pojištění si uzavřete. Myšlenky typu “nám se nic nemůže stát” zahoďte za hlavu a buďte připraveni na každou situaci, i tu nepříjemnou. Dovolená na Haiti není levnou záležitostí, ale cestovní pojištění ano. Pár dní dovolené Vás vyjde na pouhých pár stovek korun. Přitom ale získáte kvalitní pojistnou ochranu, ať že se Vám přihodí cokoliv. A věřte, že náklady na léčbu úrazu či nemoci stojí v zahraničí desítky až stovky tisící korun.

Kromě toho můžete na své dovolené využít asistenčních služeb, které Vám poradí či pomohou s nalezením odpovídající pomoci a ušetří Vám tím tak mnoho starostí.

Co Vám cestovní pojištění přinese za výhody?

  • silného finančního partnera v případě nesnází
  • úhradu náklady za léčbu až do výše pojistného limitu
  • asistenční služby
  • širokou nabídku připojištění
Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 16