Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Ceny plynu pro domácnost

  • Porovnání desítek různých dodavatelů
  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
70 Zákazníků zde nyní srovnává

Cena plynu pro domácnost se skládá ze dvou složek. První složku tvoří regulovaná část, kterou ovlivňuje Energetický regulační úřad. Tato složka nejde nijak ovlivnit z pohledu spotřebitele. Naproti tomu druhá část je spotřebitelem ovlivnitelná. Tuto složku totiž tvoří cena samostatného plynu, kterou si určuje sám dodavatel. A dodavatelů na českém trhu s plynem existuje přes padesát. Spotřebitel si mezi nimi může vybrat dodavatele, který bude splňovat jeho potřeby.

Mám zájem

Nejlevnější plyn díky online srovnání

Vyznat se v nabídkách od padesáti různých dodavatelů není vůbec jednoduché. Proto se vyplatí využít některý z online srovnávačů. Tyto srovnávače vždy nabízí více nabídek od různých dodavatelů, kteří se liší podmínkami a cenou. Spotřebitelé si zde nabídky porovnají během pár minut a snadno si tak vyberou nejlepšího dodavatele plynu. Přechod je navíc velmi snadný, protože veškerou administrativu vyřídí právě nový dodavatel.

Mám zájem

Mluví se o nás