Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Ceny elektřiny pro domácnost

Ceny elektřiny pro domácnost

  •  Porovnání desítek různých dodavatelů
  •  Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  •  Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás

Pokračovat

Ceny elektrické energie na počátku letošního roku lehce zlevnily. Náklady za energie však stále tvoří podstatnu část rodinného rozpočtu, a proto není nijak divné, že se domácnosti snaží hledat možnosti, jak ušetřit. Jednou z možností, jak ovlivnit své účty za energie, je také výběr správné distribuční sazby a tarifu a samozřejmě změna dodavatele za levnějšího.

Mám zájemPorovnejte si ceny a ušetřete

Co je distribuční sazba? Jedná se o odběratelskou kategorii, která je závislá na používaných elektrospotřebičích. Mnoho domácností používá elektřinu pouze k osvětlení, vaření a napájení běžných domácích spotřebičů, jako je lednička, pračka, sporák a další. Výběr distribuční sazby je důležitý zejména pro ty, kteří používají energeticky náročnější spotřebiče, jako je bojler, přímotopy, tepelná čerpadla a akumulační kamna.

Na ePojisteni.cz si snadno provedete porovnání cen elektřiny pro domácnosti i firmy. Na jeho základě si nejlevnějšího dodavatele elektřiny vyberete během pár minut. Se změnou dodavatele si nemusíte lámat hlavou. S tím Vám pomůžeme právě my. Vy si můžete začít užívat ušetřených peněz za mnohem příjemnější věci.


Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem


Mobilní web / Klasický web