Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Asistenční služby

Asistenční služby


  •  Velký výběr asistenčních služeb
  •  Široká územní platnost
  •  Navíc k pojištění vozidla
  •  Servis i na místě poruchy
  •  Startování vozidla
  •  Výměna pneumatiky a další asistence

Připojištění asistenčních služeb

Asistenční služby Vám pomohou, když Vaše vozidlo vypoví službu nebo se následkem nehody stane nepojízdné. Asistenční služby jsou Vaší jistotou, že na silnici nezůstanete bez pomoci. Asistenční služba pomůže zdarma zajistit potřebnou pomoc v situaci, kdy ji nejvíce potřebujete. Rozsah pomoci je u každého produktu odlišný. Vyberte si z naší široké nabídky.

Pojištění můžete sjednat na stránkách ÚAMK.


Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »

Cestovní pojištění po Evropě
za 1 Kč denně. Vybrat Více informací »

Povinné ručení na míru s úsporou až 9 000 Kč ročně! Vybrat Více informací »


Rozšířené asistenční služby

Asistenční služby jsou běžnou součástí každého havarijního pojištění, ale i povinného ručení. V případě nehody se vždy můžete obrátit právě na asistenční službu Vaší pojišťovny, a to tedy ať už jste nehodu zavinili, nebo ne. Rozsah asistenčních služeb se u jednotlivých pojišťoven a zejména u jednotlivých produktů velmi různí. Vždy je dobré si zjistit na co všechno se asistenční služby vztahují. Informace o asistenčních službách jednotlivých pojišťoven najdete zde.

V případě, že Vám rozsah asistenčních služeb u pojišťovny, kde máte zařízené pojištění vozidla přijde nedostatečný, můžete si rozšířené asistenční služby zařídit zvlášť. Vybrat si můžete z naší široké nabídky.


Slovo odborníka

 

Mít v krizových situacích po ruce skutečně kvalitní a profesionální pomoc ocení každý. Myslím, že stojí za to si připlatit za asistenční služby, které Vám v případě nehody zajistí okamžitou a kompletní péči.

pojišťovací expert David Holý

David Holý Pojišťovací expert,
ePojisteni.cz


Mobilní web / Klasický web