ePojisteni.cz

 
     
 
 


Přeneste si Vaši půjčku

do mBank a ušetřete

v průměru 32 000 Kč

 
 
 


Vážený kliente,

využijte bezkonkurenční, časově omezenou nabídku refinancování a konsolidace – můžete tak ušetřit v průměru až 32 000 Kč a snížit si vaše stávající měsíční výdaje. Garantujeme snížení úrokové sazby o 2% p.a.! (Pravidla akce zde)

Je jedno, zda chcete přenést pouze jednu půjčku nebo více různých úvěrů. Refinancujte si Vaši stávající půjčku, nebo si do mBank přeneste i další vaše půjčky, kreditní karty a povolené přečerpání. V mBank tak budete už mít jen jednu celkovou nižší splátku. Požádejte už dnes a ušetřete.


 
 
  money money money  
 

bez poplatku
        a dokladovaní        

až do
600 000 Kč

úroková sazba od 4,9 %
do max. 9,9 % p.a.

 
 
 
 

•    Konsolidovat je možné půjčky, kreditní karty a povolené přečerpání.
•    Přenést si můžete jednu půjčku nebo až 10 různých úvěrů.
•    Ušetříte na měsíčních splátkách a poplatcích.
•    Všechny splátky sloučíte do jedné.

 
 
 
   
 
 
 

Při převádění úvěrů do mBank vám bude zřízen účet mKonto a společnost ePojisteni.cz Vám na něj navíc věnuje 1 000 Kč. Stačí zaslat potvrzení o refinancování/konsolidaci na email info@mbank.epojisteni.cz. Založení i vedení mKonta je zdarma a s odměnou není spojena žádná podmínka jeho využívání. Souhrnná maximální výše bonusů od ePojisteni.cz na jeden účet mKonto u mBank je 1 000 Kč.

Tato nabídka je platná do 31. 5. 2017. Odměnu máte od nás jako dárek za refinancování/konsolidaci, není podmíněna uzavřením smlouvy s ePojisteni.cz. Nemáme žádné další podmínky pro využití odměny - je celá Vaše a jen na Vás, jak s ní naložíte. Věříme totiž, že Vás účet zaujme a začnete ho aktivně používat.

S přátelským pozdravem

Tým ePojisteni.cz

 
 
 

Toto je obchodní sdělení, k jehož odběru jste přihlášeni. Pro odhlášení klikněte ZDE.