ePojisteni.cz

 
     
 
 


Získejte dárek

1 000 Kč

od ePojisteni.cz

 
 
 


Vážený kliente,

Společnost ePojisteni.cz Vám - našim klientům - nabízí jako dárek 1 000 Kč na nově zřízený účet u mBank za jeho aktivní vyzkoušení.

 
 
 

Pošleme Vám 1 000 Kč za to, že si aktivně vyzkoušíte mKonto - jeden z nejlépe hodnocených bankovních účtů u nás. Založení i vedení mKonta je zdarma a s odměnou není spojena žádná podmínka jeho využívání.

Co pro získání odměny musíte udělat? Je to velmi jednoduché - pomůžeme Vám otevřít účet, na který si zašlete minimálně 1 500 Kč (nejlépe rovnou jako ověřovací platbu nebo nejpozději tak, aby platba byla připsaná na vaše nové mKonto do 31. 5. 2017) a my Vám následně bez jakýchkoliv podmínek či omezení zašleme dalších 1 000 Kč jako bonus - svých 1 500 Kč tedy zhodnotíte o 66 % na 2 500 Kč, které pak můžete použít jakkoliv.

 
 
 
   
 
 
 


Navíc pokud někde splácíte již existující úvěr, můžete si ho převést do mBank – využijte bezkonkurenční, časově omezenou nabídku refinancování a konsolidace - garantujeme snížení úrokové sazby o 2% p.a.! Klienti, kteří si doposud převedli své úvěry do mBank, ušetřili v průměru 32 000 Kč. U mBank vždy dostanete sazbu maximálně 9,9% p.a.

Tato nabídka je platná do 31. 5. 2017. Odměnu máte od nás jako dárek, není podmíněna uzavřením smlouvy s ePojisteni.cz. Věříme, že dáte mKontu šanci a přidáte se k více než 600 000 dalších klientů, kteří pochopili, že za bankovní služby v Česku přeplácíme a kteří s mBank šetří v průměru 3 500 Kč ročně.

 
 
 

Výhody účtu mKonto

 
 
 

•    Zdarma založení a vedení účtu
•    Zdarma všechny příchozí a odchozí platby v ČR
•    Zdarma všechny výběry nad 1 500 Kč z libovolného bankomatu v ČR
•    Zdarma trvalé příkazy i inkasa
•    Zdarma výběry v zahraničí nad 1500 Kč
•    Široká nabídka platebních karet

 
 S přátelským pozdravem

Tým ePojisteni.cz

 
 
 

Toto je obchodní sdělení, k jehož odběru jste přihlášeni. Pro odhlášení klikněte ZDE.