ePojisteni.cz

 
     
 
 


Vánoční dárek

1 000 Kč

pro klienty ePojisteni.cz


 
 
 

Společnost ePojisteni.cz Vám - našim klientům - nabízí jako dárek 1 000 Kč na nově zřízený účet u mBank za jeho aktivní vyzkoušení.

 
 
 

Pošleme Vám 1 000 Kč za to, že si aktivně vyzkoušíte mKonto - jeden z nejlépe hodnocených bankovních účtů u nás. Založení i vedení mKonta je zdarma a s odměnou není spojena žádná podmínka jeho využívání. Věříme, že dáte mKontu šanci a přidáte se k více než 600 000 dalších klientů, kteří pochopili, že za bankovní služby v Česku přeplácíme a kteří s mBank šetří v průměru 3 500 Kč ročně.

Co pro získání odměny musíte udělat? Je to velmi jednoduché - pomůžeme Vám otevřít účet, na který si zašlete minimálně 1 500 Kč (jako ověřovací platbu nebo do 10 dní od otevření účtu) a my Vám následně bez jakýchkoliv podmínek či omezení zašleme dalších 1 000 Kč jako bonus - svých 1 500 Kč tedy zhodnotíte o 66 % na 2 500 Kč, které pak můžete použít jakkoliv.

 
 
 
   
 
 
 


Odměnu máte od nás jako dárek, není podmíněna uzavřením smlouvy s ePojisteni.cz.

 
 
 

Výhody účtu mKonto

 
 
 

•    Zdarma založení a vedení účtu
•    Zdarma všechny příchozí a odchozí platby v ČR
•    Zdarma všechny výběry nad 1 500 Kč měsíčně z libovolného bankomatu v ČR
•    Zdarma trvalé příkazy i inkasa
•    Zdarma výběry v zahraničí nad 1500 Kč
•    Široká nabídka platebních karet

 
 

ePojisteni.cz a mBank pro Vás připravují i další zvýhodněné produkty, které díky mKontu můžete získat i Vy. Stačí si zřídit mKonto prostřednictvím ePojisteni.cz a můžete se těšit například na půjčku s nulovým úrokem a bez dokládání příjmů až do výše 20 000 Kč.

 
 
 S přátelským pozdravem

Tým ePojisteni.cz

 
 
 

Toto je obchodní sdělení, k jehož odběru jste přihlášeni. Pro odhlášení klikněte ZDE.