Spočítejte si cenu povinného ručení pro Vaše vozidlo a ušetřete až 70%!
Většina řidičů platí za povinné ručení zbytečně moc. Porovnáním nabídek od jednotlivých pojišťoven přitom zjistíte, že na povinném ručení lze ušetřit stovky až tisíce korun. Na webu ePojisteni.cz si můžete během pár minut ověřit, která pojišťovna Vám momentálně nabídne nejlepší cenu.

Všechny nabídky Vám přehledně seřadíme a porovnáme. Povinné ručení u vybrané pojišťovny Vám pak ZDARMA zařídíme. Navíc garantujeme nejnižší ceny povinného ručení na trhu! Pojištění u nás je často za nižší ceny než u pojišťoven. Pokud přesto kdekoli naleznete lepší cenu, dorovnáme ji.

Ceny si můžete ověřit zde: www.epojisteni.cz/povinne-ruceni/
--
Tým www.epojisteni.cz
Email: info@epojisteni.cz
Adresa: Rohanské nábřeží 29; Praha 8; 186 00
Otevřeno: Po-Pá 9:00-19:30, So-Ne 14:00-18:00

Důvěryhodný partner: Společnost ePojisteni.cz, s.r.o. je od roku 2008 registrována u ČNB jako pojišťovací makléř. Poskytuje bezplatné, přehledné a jednoduché srovnání pojistných produktů pojišťoven a možnost snadného online sjednání. ePojisteni.cz je největší srovnávač a poskytovatel online pojištění v České Republice. Internetové portály s produkty ePojisteni.cz navštíví každý měsíc přes 350 000 návštěvníků. Každý měsíc si prostřednictvím ePojisteni.cz tisíce klientů zařídí levnější pojištění.
ePojisteni

Toto je obchodní sdělení, k jehož odběru jste přihlášeni. Pro odhlášení klikněte ZDE.