ePojisteni
Chcete zhodnotit své peníze výhodněji než v bance?
Vážený kliente ePojisteni.cz,
dovolujeme si Vám nabídnout novou a velmi zajímavou službu naší partnerské společnosti Benefi.cz - investice do půjček s výnosem až desítky procent! Nebaví Vás směšně nízký výnos sotva 1 % v bance? Chcete zhodnotit své peníze? Vyzkoušejte investování na www.Benefi.cz - online a z pohodlí domova.
Hlavní výhody investování na Benefi.cz:
>   Výnos až 35 % za rok
>   Žádné poplatky předem
>   Investování již od 1 000 Kč ihned
>   Rozložení rizika do více půjček
>   Vedení účtu na Benefi.cz zdarma
>   Nestaráte se o administrativu a smlouvy
Co je Benefi a.s.?
Společnost Benefi a.s. je lídrem na trhu s půjčkami a poskytuje tzv. P2P půjčky (Peer to peer půjčky), tedy půjčky mezi lidmi (systém klient-klient). Na jedné straně zprostředkováváme žadatelům možnost získat vlastní a lepší podmínky půjčky než u klasických bankovních domů a na straně druhé nabízíme potenciálním investorům možnost výhodně investovat jejich volné peněžní prostředky. Benefi funguje jako administrátor těchto půjček. Výhodou půjčky přes Benefi.cz je minimální časová a finanční zátěž pro obě dvě strany – jak investory, tak žadatele o půjčku.
Chcete si půjčit za lepší úrok než v bance? Máte nevýhodnou půjčku a chcete ji přefinancovat? Roční úrok již od 8 %! Žádejte zdarma na www.Benefi.cz
Toto je obchodní sdělení ePojisteni.cz - největšího srovnávače pojištění v ČR, k jehož odběru jste přihlášeni. Pro odhlášení klikněte ZDE.