Dobrý den,

velice si vážíme skutečnosti, že využíváte služeb ePojisteni.cz při pojištění pro Vaše vozidlo.

Havarijní pojištění jste již dříve uzavřel/a u Servisní pojišťovny, a.s.
Protože jsme největším srovnávačem pojištění v ČR, víme, že tato pojišťovna navyšuje pojistné stávajícím klientům a její produkty už delší čas nenabízíme.

ePojisteni.cz dělá vždy maximum pro spokojenost svých klientů a neustále pro Vás s pojišťovnami vyjednáváme nejlepší podmínky a ceny. Proto Vám doporučujeme aktuální porovnání pojišťoven na https://www.epojisteni.cz.
V současné době máme v nabídce velmi výhodné havarijní pojištění například od Kooperativy, ČPP ale i od jiných pojišťoven. Ušetříte několik tisíc korun ročně a přitom nemusíte nikam chodit.

Ověřte si cenu havarijního pojištění pro Vaše vozidlo na https://www.epojisteni.cz/ nebo nás kontaktujte telefonicky pro aktuální porovnání cen!

Na www.epojisteni.cz najdete také možnost uzavřít výhodné on-line cestovní pojištění, pojištění domácnosti a další nabídky oblíbených pojištění. Zkuste, kolik s námi ušetříte!

ePojisteni.cz je největší srovnávač a prodejce pojištění v ČR. Našich služeb využilo v loňském roce více nez 700 tisíc lidí.

S přátelským pozdravem,

Tým ePojisteni.cz
tel.: 840 888 444
email: info@epojisteni.cz
https://www.epojisteni.cz