Ušetřete tisíce na povinném ručení a havarijním pojištění. Vyzkoušejte také naše pojištění majetku a cestovní pojištění online. Více na www.ePojisteni.cz.      
Pokud se vám email nezobrazil klikněte zde

    ePojisteni.cz

Exkluzivní nabídka havarijního pojištění


Ve spolupráci se specialistou na havarijní pojištění - Servisní pojišťovnou nabízíme klientům ePojisteni.cz unikátní havarijní pojištění za vyjímečně nízkou cenu.
Havarijní pojištění od Servisní pojišťovny se pyšní mimo jiné například bezplatným připojištěním skla, až 30% slevou za zabezpečení, možností převodu bonusů z povinného ručení nebo nadstandardním servisem. Pojištění je možné pořídit jak ve formě All Risk, tak i jako pojištění pouze proti odcizení vozu nebo proti havárii.

Spočítat cenu havarijního pojištění

ePojisteni.cz vyjednalo pro své klienty vynikající ceny! Doporučujeme provést nezávaznou kalkulaci, v jejímž procesu zároveň získáte podrobné informace o pojišťovně, produktu a jeho nadstandardních parametrech. Vřele Vám toto pojištění doporučujeme! Níže se můžete podívat na příklady cen tohoto havarijního pojištění:
Příklad cen havarijního pojištění:
Vůz Škoda Octavia 1.9 TDI
rok 2001
Škoda Octavia 2.0 TDI
rok 2010
Cena vozu 105 000 Kč 400 000 Kč
Zabezpečení imobilizér zamykání zpátečky
Cena - All Risk 3 453 Kč 7 894 Kč
Cena - Hávárie 1 381 Kč 3 157 Kč
(Cena je za celý rok. V případě doložení bonusů bude Vaše cena ještě nižší !)

Spočítat cenu havarijního pojištění

Servisní pojišťovna, a.s. byla založena již v roce 1997. Jedná se o ryze českou společnost se sídlem ve Zlíně. Díky tomu, že se specializuje výhradně na havarijní pojištění, může svým klientům nabídnout řadu kvalitativně velmi nadstandardních služeb, kterými vyčnívá nad ostatní pojišťovny. Příkladem je vlastní bezplatná nonstop asistenční služba, rozsáhlá síť vlastních autoservisů, individuální přístup ke každému klientovi daný rodinným charakterem Servisní pojišťovny, atd.


Servisní pojišťovna - tradice a poctivost

Zlínský region byl vždy považován za oblast plnou podnikavých lidí. Tradice Tomáše Bati je tu cítit na každém kroku. Jedním ze známých jmen je i rodina Samohýlů, jejíž jméno už několik desítek let neodmyslitelně patří k podnikatelské tradici v oblasti automobilů a je pevně spojeno i se Servisní pojišťovnou. Předseda představenstva Servisní pojišťovny, JUDr. Ing. Ladislav Samohýl byl díky úzkému spojení mezi svými předky a firmou Baťa na baťovských principech vychováván a sám se dle vlastních slov snaží podle nich řídit jak v pracovním, tak i soukromém životě.

Bugatti slavné závodnice Elišky Junkové
JUDr. Ing. Ladislav Samohýl

Tento úspěšný zlínský podnikatel představuje již druhou generaci rodiny budující jedno z největších automobilových impérií v ČR. Od roku 1989 vybudoval rozsáhlou síť autosalonů a autoservisů po celé České republice a je jedním z nejvýznamnějších podnikatelů v této oblasti.
Je ale také velkým nadšencem a milovníkem historických vozů a spolumajitelem pravděpodobně největší sbírky automobilových a motocyklových veteránů ve střední Evropě. Má vystudovanou ekonomii, doktorát z práv a zároveň je vyučeným automechanikem. V Otrokovicích pak sídlí jeho rodinná restaurátorská firma, pro restaurování historických aut. Mezi automobily vyrůstal a zůstal celý život.

Samohýl motor holding

Součástí holdingu „rodiny Samohýlů“ je 15. společností. Ve všech je Ladislav Samohýl předsedou představenstva či jednatelem. Jeho společnost Samohýl Motor Holding sdružuje síť prodejen automobilů a autoopraven významných světových značek - Mercedes-Benz, Volkswagen, Škoda, Chrysler, Jeep, Hyundai.


Firmu Samohýl Motor Holding převzal po svém otci, dnes již legendárním prodejci škodovek, Aloisu Samohýlovi, který celý život velmi úspěšně prodával škodovky.
Tento nestor českých prodejců založil na začátku sedmdesátých let druhou značkovou prodejnu automobilky Škoda v Československu a v nejlepších letech prodal až 11 tisíc vozů ročně.

Znalost problematiky a snaha zabezpečit pro zákazníky maximální servis a dokonalé služby byla i hlavním motivem vzniku pojišťovny, která se specializuje na havarijní pojištění vozidel. Ladislav Samohýl je zakladatelem a 98 % vlastníkem Servisní pojišťovny a.s., kterou vede již od roku 1997.


Sjednejte si havarijní pojištění od Servisní pojišťovny, zvolíte tím kvalitní, poctivou českou pojišťovnu a naprosté profesionály v oboru. Ceny tohoto bezkonkurenčně nejlevnějšího havarijního pojištění v naší nabídce začínají na 1 381 Kč.


Spočítat cenu havarijního pojištění


Sbírka historických vozů pana Samohýla

Copyright © 2012 ePojisteni.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.
    
 
 
Tento email jste obdržel(a) na základě předchozích kontaktů s ePojisteni.cz, s.r.o. Pokud si nepřejete dostávat žádné další takovéto emaily, klikněte na "odhlásit"