Ušetřete tisíce na povinném ručení a havarijním pojištění. Vyzkoušejte také nové pojištění majetku a cestovní pojištění online. Více na www.ePojisteni.cz.      
Pokud se vám email nezobrazil klikněte zde

    ePojisteni.cz

1. Ušetřete 200 Kč při nákupu letních pneu!

Využijte velkých slev na pneumatiky s Pneumatiky.cz

Domluvili jsme pro své klienty další skvělou výhodu. Díky naší spolupráci s Pneumatiky.cz, nejspolehlivějším internetovým prodejcem pneumatik, disků a alu kol máte nyní možnost nakoupit veškeré zboží z tohoto e-shopu se slevou 200 Kč!

Na stránkách Pneumatiky.cz jednoduše zadejte v nákupním košíku kód – XPM7S a sleva 200 Kč je Vaše. Tato časově omezená AKCE platí do 31.3.2012. Minimální hodnota objednávky je 200 Kč, návod pro uplatnění slevy naleznete ZDE.

Využijte slevy od našeho partnera a nakupte pneu kvalitně, rychle a levně s doručením do 24 hodin! Vaši slevu doporučujeme zhodnotit objednávkou služby Pneujištění.

Využít slevy na pneumatiky u Pneumatiky.cz

Nakupte letní pneumatiky levně a navíc se slevou 200 Kč >>

2. Exkluzivní nabídka havarijního pojištění

Druhou výhodnou jarní nabídkou všem klientům ePojisteni.cz je unikátní havarijní pojištění, které nabízíme ve spolupráci se specialistou na havarijní pojištění - Servisní pojišťovnou. Toto nadstandardně kvalitní pojištění můžete u nás sjednat za velice nízkou cenu. Vřele Vám toto pojištění doporučujeme!

havarijní pojištění od Servisní pojišťovny se pyšní mimo jiné například bezplatným připojištěním skla, až 30% slevou za zabezpečení, možností převodu bonusů z povinného ručení nebo nadstandardním servisem. Pojištění je možné pořídit jak ve formě All Risk, tak i jako pojištění pouze proti odcizení vozu nebo proti havárii. Níže se můžete podívat na příklady cen tohoto havarijního pojištění:
Příklad cen havarijního pojištění:
Vůz Škoda Octavia 1.9 TDI
rok 2001
Škoda Octavia 2.0 TDI
rok 2010
Cena vozu 105 000 Kč 400 000 Kč
Zabezpečení imobilizér zamykání zpátečky
Cena - All Risk 3 453 Kč 7 894 Kč
Cena - Hávárie 1 381 Kč 3 157 Kč
(Cena je za celý rok. V případě doložení bonusů bude Vaše cena ještě nižší !)

Spočítat cenu havarijního pojištění

Servisní pojišťovna, a.s. byla založena již v roce 1997. Jedná se o ryze českou společnost se sídlem ve Zlíně. Díky tomu, že se specializuje výhradně na havarijní pojištění, může svým klientům nabídnout řadu kvalitativně velmi nadstandardních služeb, kterými vyčnívá nad ostatní pojišťovny. Příkladem je vlastní bezplatná nonstop asistenční služba, rozsáhlá síť vlastních autoservisů, individuální přístup ke každému klientovi daný rodinným charakterem Servisní pojišťovny, atd.

Sjednejte si havarijní pojištění od Servisní pojišťovny, zvolíte tím kvalitní, poctivou českou pojišťovnu a naprosté profesionály v oboru. Ceny tohoto bezkonkurenčně nejlevnějšího havarijního pojištění v naší nabídce začínají na 1 381 Kč.


Spočítat cenu havarijního pojištěníSbírka historických vozů pana Samohýla, majitele Servisní pojišťovny

Copyright © 2011 ePojisteni.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.
    
 
 
Tento email jste obdržel(a) na základě předchozích kontaktů s ePojisteni.cz, s.r.o. Pokud si nepřejete dostávat žádné další takovéto emaily, klikněte na "odhlásit"