Poslední rok pro uzavření penzijního připojištění za výhodných podmínek! Vyzkoušejte také naše pojištění majetku a cestovní pojištění online.    
Pokud se vám email nezobrazil klikněte zde

    ePojisteni.cz

Poslední rok pro uzavření penzijního připojištění!

Víte, že pouze do konce roku je možné uzavřít penzijní připojištění s garancí, že o své peníze nepřijdete? Jen pro ty, kteří si zařídí penzijní připojištění ještě letos, budou platit výhodné podmínky, které s nástupem platnosti důchodové reformy zmizí! Například i možnost jednorázové výplaty po 15 letech nebo státní příspěvky pro nižší vklady. Neváhejte proto a zařiďte si penzijní připojištění ještě letos.

Penzijní připojištění od ING snadno online

Díky ePojisteni.cz můžete snadno uzavřít penzijní připojištění u jednoho z nejspolehlivějších a podle kvality služeb a výše zhodnocení Vašich úspor také nejvýhodnějších penzijních fondů v ČR - ING Penzijního fondu. Stejným způsobem jako třeba povinné ručení si totiž teď můžete penzijní připojištění zařídit velmi snadno na našem webu. Se vším Vám samozřejmě rádi pomohou ZDARMA naši specialisté na telefonu 840 444 222.

ING Penzijní fond připíše za rok 2011 zhodnocení 2,14 %!

ING Penzijní fond již zná své výsledky za uplynulý rok 2011 a rozhodl se, že veškerý zisk ze svého podnikání rozdělí mezi své účastníky. Těm se tak za loňský rok připíše úrok 2,14 %. Účastníci ING Penzijního fondu tedy i za rok 2011 získají opět nadprůměrné zhodnocení svých vkladů přesahující 2 %. Celkem za posledních 16 let dosáhl ING Penzijní fond průměrného zhodnocení 5,21 % oproti průměrnému zhodnocení ostatních penzijních fondů, které činí 4,63 % za rok. Zařiďte si snadno penzijní připojištění od ING.

Další výhody ING Penzijního fondu:

ING je silná mezinárodní společnost s 20 letou historií na trhu. Podle průzkumů se aktuálně nachází na špici žebříčku spokojenosti zákazníků s klientským servisem penzijních fondů. Nejméně jednou ročně ING Penzijní fond kontaktuje své klienty a společně s nimi hodnotí situaci, reviduje stávající smlouvu a dává jim tak najevo, že pro něj nejsou jen „číslem“, ale osobou, které si skutečně váží.
ING Penzijní portál: Růst svých úspor můžete sledovat on-line. Pro sledování Vaší
aktuálně naspořené částky je ING Penzijní portál k dispozici 24 hodin denně.

Věrnostní karta: Za každý nákup s touto kartou v obchodě nebo na internetu získáte
zpět 1 % ze zaplacené částky. To Vám bude automaticky připsáno na účet Vašeho
penzijního připojištění. Spořte si na penzi s věrnostní kreditní kartou.

Služba - Daňové optimum: Bezplatná služba, která Vám dovoluje využívat maximální
daňové slevy bez ohledu na výši měsíčního příspěvku. Pro získání maximální slevy
na dani je totiž potřeba roční příspěvek účastníka alespoň 18 000 Kč (1500 Kč měsíčně).
Díky Daňovému optimu mohou klienti chybějící peníze doplatit i naráz, třeba ke konci
prosince a získat tak až 1800 Kč ročně od státu zpátky.
Sjednat Penzijní připojištění od ING>>ING Penzijní fond

Copyright © 2012 ePojisteni.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.
    
 
 
Tento email jste obdržel(a) na základě předchozích kontaktů s ePojisteni.cz, s.r.o. Pokud si nepřejete dostávat žádné další takovéto emaily, klikněte na "odhlásit"