Pokud se vám email nezobrazil, klikněte zde
ePojisteni.cz

Celoroční cestovní pojištění MultiTrip

Evropská Cestovní Pojišťovna nabízí svůj nejlepší produkt. Pod názvem MultiTrip prodává výhodné celoroční pojištění. Vyplatí se nejen rodinám s dětmi, a to už při třetím výjezdu do zahraničí. Pojistit se na opakované cesty během roku je běžnou praxí v západních zemích.
Výhodou pojištění je, že se dá sjednat kdykoliv během roku a platí 365 dní od uzavření. Celoroční cestovní pojištění se vztahuje na všechny typy cest - jak na ty individuální, tak na zájezdy koupené přes cestovní kanceláře. Počet výjezdů za hranice během roku není omezen a každý z nich může trvat až 45 dní. V zimě do Rakouska na hory, v létě k moři, mezitím může manžel absolvovat několik zahraničních cest, manželka nákupy v Německu, děti navštívit babičku na Slovensku a všichni členové rodiny mají všude komplexní pojištění na cesty. Sjednat celoroční cestovní pojištění >>
 > Nejširší pojistná ochrana v ČR
 > Léčebné výlohy až 10 000 000 Kč
 > Neomezený počet cest během roku
 > Včetně pojištění zrušení cesty
 > Asistenční služby v češtině NONSTOP
 > Široký výběr připojištění
 > Ušetří čas a starosti s vyřizováním
 > Lze sjednat kdykoliv na 365 dní
od 1980 Kč / rok

Kolik celoroční pojištění stojí?


Cena pojištění v Kč

OPTIMAL

STANDARD

BASIC
Osoba 4 980 Kč 2 980 Kč 1 980 Kč
Partner 6 380 Kč 3 780 Kč
Rodina 7 680 Kč 4 580 Kč

Případy, které se skutečně staly klientům ECP:

Srdeční infarkt v Egyptě

Loni v létě po mých 58. narozeninách jsem měl na dovolené v Egyptě rozsáhlý srdeční infarkt. Ambulance mě převezla do nemocnice a musel jsem být okamžitě operován. Několik následujících dní jsem strávil na oddělení JIP, jelikož mi byl voperován trojnásobný bypass. Vzhledem k tomu, že jsem tehdy nebyl schopen převozu zpět do ČR, zajistila asistenční služba pojišťovny, aby za mnou mohl přicestovat syn, který se mnou zůstal dalších 14 dní. Pojišťovna mu zajistila ubytování, stravování, letenky a následnou cestu nás obou zpět do ČR. Jsem velmi rád, že vše dobře dopadlo a hlavně, že jsem byl do zahraničí pojištěn. Celková částka za tuto nepříjemnou situaci se totiž nakonec vyšplhala na 1 700 000 Kč, kterou pojišťovna celou uhradila.

Odpovědnost za škodu na lyžích v Rakousku

Vyrazila jsem si s přáteli na hory, tři dny to bylo super, lyžovali jsme, večer poseděli a ráno opět na svah, ale pak se to stalo, srazila jsem staršího pána. To bych Vám nepřála, zlomil si stehenní kost, vrtulník na sjezdovce, ten moment se mi pořád vrací! Prostě jsem si ho nevšimla! Po třech měsících ho pustili z nemocnice, stálo to skoro 3 000 000 Kč. Snad nebude mít následky. Platit bych to fakt nechtěla, vypadalo to jako nevinná srážka, ještě, že jsem byla pojištěná!
Copyright © 2012 ePojisteni.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
 
 
Tento email jste obdržel(a) na základě předchozích kontaktů s ePojisteni.cz, s.r.o. Pokud si nepřejete dostávat žádné další takovéto emaily, klikněte na "odhlásit"