Pokud se Vám email nezobrazil, klikněte zde

Na lyže s ERV Pojišťovnou

Zima je v plném proudu a to pro spoustu z nás znamená jediné – vyrazit za sněhem a užít si dovolenou na horách, sjezdovkách, či běžkařských trasách. Ať už si vyberete kteroukoli ze zahraničních lokalit, nezapomeňte si včas zajistit kvalitní cestovní pojištění. To nejkvalitnější nabízí ERV Pojišťovna.
Na ePojisteni.cz si můžete na jednom místě vybrat z mnoha nabídek různých pojišťoven a pojistit se jednoduše online. Pojištění už od 8 korun na den, celoroční pojištění od 237 Kč na rok. ERV pojišťovna, a. s. jako jediný specialista na cestovní pojištění na trhu Vám ve spolupráci s ePojisteni.cz nabízí cestovní pojištění SkiLight, pojištění s nejširší pojistnou ochranou a nejrozsáhlejšími asistenční službami vůbec. Vyhnete se díky němu i takovým nepříjemnostem, které popisuje například jedna naše klientka:
„Vyrazila jsem si s přáteli na hory, tři dny to bylo super, lyžovali jsme, večer poseděli a ráno opět na svah, ale pak se to stalo, srazila jsem staršího pána. To bych Vám nepřála, zlomil si stehenní kost, vrtulník na sjezdovce, ten moment se mi pořád vrací! Prostě jsem si ho nevšimla! Po třech měsících ho pustili z nemocnice, stálo to skoro 1 000 000 Kč. Snad nebude mít následky. Platit bych to fakt nechtěla, vypadalo to jako nevinná srážka, ještě že jsem byla pojištěná!“
Cena cestovního pojištění je ve srovnání s částkou, kterou zaplatíte za cestovní službu opravdu nízká a jistota, že se o Vás v případě pojistné události postará tým specialistů z asistenční služby ERV pojišťovny je k nezaplacení. Sjednejte si oblíbené cestovní pojištění SkiLight snadno přes portál ePojisteni.cz a užívejte svou zimní dovolenou naplno. Vy cestujete, my se staráme.

Cestovní pojištění na celý rok

Cestujete do zahraničí víckrát v roce? Jezdíte do zahraničí za rodinou či za nákupy? I pro Vás máme řešení! Sjednejte si přes portál ePojisteni.cz celoroční cestovní pojištění MultiTrip. Pojištění platí pro neomezený počet cest na celý rok! Celoroční cestovní pojištění šetří jak Vaše peníze, tak Váš čas.
Copyright © 2012 ePojisteni.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
 
 
Přejeme Vám šťastné a poklidné dny, ať se Vám dobře daří!
Toto je obchodní sdělení ePojisteni.cz, s.r.o., k jehož odběru jste přihlášeni. Pro odhlášení klikněte SEM