Pokud se vám email nezobrazil, klikněte zde
ePojisteni.cz

K povinnému ručení cestovní pojištění na rok ZDARMA

Povinné ručení nikdy nebylo levnější. Zařídíme Vám povinné ručení za nejvýhodnějších podmínek na trhu. U pojišťoven máme vyjednané velké slevy a výhody. Navíc od června jako DÁREK k povinnému ručení nad 2 000 Kč ZDARMA cestovní pojištění na celý rok!

 > ePojisteni.cz je největším prodejcem pojištění na internetu.
 > Okamžité porovnání stovek nabídek od pojišťoven.
 > K povinnému ručení nad 2000 Kč cestovní pojištění na rok ZDARMA!
 > 1 750 Kč je průměrná úspora, 85 % zájemců o pojištění u nás ušetří!
 > Neplaťte zbytečně moc za povinné ručení, u nás rozhodně ušetříte!

Levnější povinné ručení nikdy nebylo!!

ePojisteni.cz je největší a nejvýznamnější poskytovatel online pojištění v ČR. Každý měsíc si prostřednictvím ePojisteni.cz tisíce klientů zařídí levnější pojištění! Na našem webu si zdarma a velmi jednoduše porovnáte všechny nabídky a vybrané pojištění si u nás pohodlně zařídíte. Spočítejte si, na kolik Vás přijde autopojištění na ePojisteni.cz!
Havarijní pojištění

Havarijní pojištění

Ceny havarijního pojištění u nás začínají na 1 381 Kč. Porovnejte si nabídky všech pojišťoven za méně než 2 minuty. Určitě zjistíte, že platíte za pojištění auta zbytečně moc! Snadné vyřízení přes internet. Ještě dnes můžete mít auto pojištěné. Výběr z mnoha druhů rizik a limitů krytí.

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění za 1Kč na den

Ještě nemáte cestovní pojištění? Za 318 Kč můžete mít cestovní pojištění na celý rok! Od června máme ceny cestovního pojištění o 40 % nižší. Vyzkoušejte sami! Výběr z mnoha typů pojištění. Během 5 minut jste pojištěni! Snadno, rychle, online. Vysoké pojistné limity při cestách do zahraničí, bohatý výběr připojištění.

Všechny druhy pojištění na jednom místě

Prostřednictvím ePojisteni.cz si můžete také například pojistit svou domácnost a nemovitost, nebo si zařídit penzijní připojištění. Samozřejmě opět za výjimečně výhodných podmínek a s širokým výběrem nabídek. Naši specialisté na telefonních linkách se perfektně orientují v aktuální situaci na trhu s pojištěním Zdarma a ochotně Vám vysvětlí jakýkoli dotaz a pomohou Vám vybrat skutečně nejvýhodnější pojištění podle Vašich potřeb.
Copyright © 2012 ePojisteni.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.