Ušetřete tisíce na povinném ručení a havarijním pojištění. Vyzkoušejte také naše pojištění majetku a cestovní pojištění online. Více na www.ePojisteni.cz.      
Pokud se vám email nezobrazil klikněte zde

    ePojisteni.cz

Máme pro Vás další službu zdarma!


Vážení a milí klienti ePojisteni.cz. Přinášíme Vám další z řady jarních výhod. Vynikající službu našeho partnera, největšího českého poptávkového systému AAAPOPTÁVKA.CZ.

Prostřednictvím poptávkového systému AAAPOPTÁVKA.CZ můžete sehnat pro Váš dům/byt vše od základů až po střechu včetně vybavení interiéru, účetní i daňové poradenství, zajistit tu nejlepší dovolenou nebo si pořídit nový automobil či motocykl ve velmi krátkém čase. Stačí pouze Vložit zdarma svou poptávku a pak si jen vybrat tu nejlepší z nabídek, které Vám dodavatelé zašlou. Tato služba je zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků.

Díky možnosti porovnat nabídky od více dodavatelů a prodejců na jednom místě, ušetříte starosti spojené s hledáním cenově výhodného a zároveň spolehlivého dodavatele, řemeslníka, nebo výrobce. Vyberete si z široké aktuální nabídky a ušetříte jak čas, tak peníze.

Sežeňte zdarma cokoliv potřebujete. Zadejte si poptávku!

Jak zadat poptávku a porovnat tak nabídky služeb a výrobků?

Prvním krokem je zadání poptávky, která je poptávkovým systémem AAAPOPTÁVKA.CZ zcela zdarma a bez závazků zpracována. Do jednoho pracovního dne je Váš požadavek zaslán dodavatelům z vybraného oboru a lokality, kterých je nyní v databázi tohoto projektu více než 230 000. Následně jsou Vám do emailové schránky zaslány cenové nabídky. Na Vás je pouze tyto nabídky porovnat a vybrat si tu, která vyhovuje všem Vašim požadavkům. Doporučujeme!
Sežeňte zdarma cokoliv!Sežeňte zdarma cokoliv. Zadejte si poptávku!

Copyright © 2012 ePojisteni.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.
    
 
 
Tento email jste obdržel(a) na základě předchozích kontaktů s ePojisteni.cz, s.r.o. Pokud si nepřejete dostávat žádné další takovéto emaily, klikněte na "odhlásit"