Pokud se vám email nezobrazil, klikněte zde
ePojisteni.cz

Ušetřete 10 % při každém tankování!

Připravili jsme pro Vás letní dárek. S kartou CITI Shell ušetříte celé léto 3,50 Kč na každém litru paliva u všech čerpacích stanic Shell! To je 10% úspora na palivo a navíc získáte slevu i na všech nákupech libovolného zboží. A dokonce nejen Vy, ale i Vaši blízcí! Čerpejte v létě slevu 10 % na všech čerpacích stanicích Shell se Citi Shell kartou a ušetřete 3,50 z každého litru!

 > Zdarma dvě dodatkové karty pro Vaše blízké.
 > Až do konce léta 10% sleva na každý litr paliva.
 > Po létě platí sleva 5 % a stále ušetříte na každém tankováni.
 > Bonus na ostatní nákupy v ČR i zahraničí.
 > Šetřete celý rok s kreditní kartou Citi Shell!

Cestovní pojištění na rok zdarma k autopojištění!

Další letní výhodou, kterou jsme pro Vás připravili je cestovní pojištění na celý rok ZDARMA jako DÁREK k povinnému ručení. Každý, kdo si z naší nabídky vybere povinné ručení od Pojišťovny Slavia za cenu vyšší než 2 000 Kč, dostane k povinnému ručení cestovní pojištění zdarma na úplně celý rok!  Spočítat povinné ručení >>
Cestovní pojištění o 40 % levnější

Cestovní pojištění o 40 % levnější

Ještě nemáte cestovní pojištění na svou letní dovolenou? V létě máme ceny cestovního pojištění o 40 % nižší. Navíc si můžete pořídit za 318 Kč cestovní pojištění na celý rok! Vyzkoušejte sami! Výběr z mnoha typů pojištění. Během 5 minut jste pojištěni! Snadno, rychle, online. Vysoké pojistné limity při cestách do zahraničí, bohatý výběr připojištění.

Koho místo Direct Pojišťovny?

Direct Pojišťovna skončila

Jistě se k Vám již dostala informace o tom, že Direct - jediná online působící pojišťovna v ČR končí. Pokud jste byli zvyklí pojišťovat se u Directu, vyzkoušejte si u nás, která pojišťovna by pro Vás mohla Direct nahradit. Vyberte si pojištění jakéhokoli druhu z naší nabídky! Například povinné ručení. Jistě si vyberete!

Copyright © 2012 ePojisteni.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
 
 
Tento email jste obdržel(a) na základě předchozích kontaktů s ePojisteni.cz, s.r.o. Pokud si nepřejete dostávat žádné další takovéto emaily, klikněte na "odhlásit"