Pokud se vám email nezobrazil, klikněte zde
ePojisteni.cz

Cestovní pojištění na rok zdarma k autopojištění!

Povinné ručení nikdy nebylo levnější. Zařídíme Vám povinné ručení za nejvýhodnějších podmínek na trhu. U pojišťoven máme vyjednané velké slevy a výhody. Navíc od června jako DÁREK k povinnému ručení nad 2 000 Kč ZDARMA cestovní pojištění na celý rok!

 > Okamžité porovnání stovek nabídek od pojišťoven.
 > K povinnému ručení nad 2000 Kč cestovní pojištění na rok ZDARMA!
 > 1 750 Kč je průměrná úspora, 85 % zájemců o pojištění u nás ušetří!
 > Neplaťte zbytečně moc za povinné ručení, u nás rozhodně ušetříte!

Levnější povinné ručení nikdy nebylo!!

ePojisteni.cz je největší a nejvýznamnější poskytovatel online pojištění v ČR. Každý měsíc si prostřednictvím ePojisteni.cz tisíce klientů zařídí levnější pojištění! Na našem webu si zdarma a velmi jednoduše porovnáte všechny nabídky a vybrané pojištění si u nás pohodlně zařídíte. Spočítejte si, na kolik Vás přijde autopojištění na ePojisteni.cz!
Cestovní pojištění o 40 % levnější

Cestovní pojištění o 40 % levnější

Ještě nemáte cestovní pojištění na svou letní dovolenou? V létě máme ceny cestovního pojištění o 40 % nižší. Navíc si můžete pořídit za 318 Kč cestovní pojištění na celý rok! Vyzkoušejte sami! Výběr z mnoha typů pojištění. Během 5 minut jste pojištěni! Snadno, rychle, online. Vysoké pojistné limity při cestách do zahraničí, bohatý výběr připojištění.

Koho místo Direct Pojišťovny?

Direct Pojišťovna skončila

Jistě se k Vám již dostala informace o tom, že Direct - jediná online působící pojišťovna v ČR končí. Pokud jste byli zvyklí pojišťovat se u Directu, vyzkoušejte si u nás, která pojišťovna by pro Vás mohla Direct nahradit. Vyberte si pojištění jakéhokoli druhu z naší nabídky! Například povinné ručení. Jistě si vyberete!

Copyright © 2012 ePojisteni.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
 
 
Tento email jste obdržel(a) na základě předchozích kontaktů s ePojisteni.cz, s.r.o. Pokud si nepřejete dostávat žádné další takovéto emaily, klikněte na "odhlásit"