Archiv 2021 - září

Cestovní pojištění a repatriace: Kolik stojí převoz nemocného zpět do ČR?

29. září

Čas letních dovolených se opět chýlí ke konci. To však neznamená, že přestaneme být obezřetní při výběru cestovního pojištění. Drahá totiž není pouze samotná léčba, ale i takový převoz nemocné či zraněné osoby ze zahraniční dovolené domů se může vyšplhat nejen na desítky, ale i stovky tisíc až miliony korun.

Číst celé...


Praktický návod, jak rychle a online ověřit VIN kód při koupi ojetého vozidla

22. září

Konečně jste sehnali ojetý vůz, který splňuje vaše požadavky, a chystáte se k podpisu kupní smlouvy? Než tak učiníte, dobře si prověřte původ vybraného vozidla. Jinak se může stát, že si domů přivezete kradený kousek.

Číst celé...


Pojištění storna zájezdu: Jak funguje a kdy je zbytečné

18. září

Pořízení výhodné dovolené ve velkém předstihu s sebou přináší nejen pozitiva v podobě ušetřených peněz, ale i jistá rizika, která vám mohou v nejhorším případě znemožnit někam vyrazit. Dobrou zprávou je, že své finance můžete do jisté ochránit díky sjednanému připojištění storna zájezdu. Na co všechno se vztahuje?

Číst celé...


3 možnosti financování vozidla

8. září

Automobil je pravděpodobně pro většinu lidí po bydlení druhou nejdražší věcí, kterou si v životě kupují. A i když nemít auto je pro řadu z nás dnes již nereálné, mít auto, které pro nás finančně dává smysl, rozhodně je reálné i žádoucí. Proto je potřeba předem zvážit, zda koupit auto nové nebo ojeté, spočítat náklady na provoz, pojistky, údržbu a opravy a pak se rozhodnout pro způsob financování.

Číst celé...Archiv