Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Archiv 2021 - září

Praktický návod, jak rychle a online ověřit VIN kód při koupi ojetého vozidla

22. září

Konečně jste sehnali ojetý vůz, který splňuje vaše požadavky, a chystáte se k podpisu kupní smlouvy? Než tak učiníte, dobře si prověřte původ vybraného vozidla. Jinak se může stát, že si domů přivezete kradený kousek.

Číst celé...


Pojištění storna zájezdu: Jak funguje a kdy je zbytečné

18. září

Pořízení výhodné dovolené ve velkém předstihu s sebou přináší nejen pozitiva v podobě ušetřených peněz, ale i jistá rizika, která vám mohou v nejhorším případě znemožnit někam vyrazit. Dobrou zprávou je, že své finance můžete do jisté ochránit díky sjednanému připojištění storna zájezdu. Na co všechno se vztahuje?

Číst celé...


3 možnosti financování vozidla

8. září

Automobil je pravděpodobně pro většinu lidí po bydlení druhou nejdražší věcí, kterou si v životě kupují. A i když nemít auto je pro řadu z nás dnes již nereálné, mít auto, které pro nás finančně dává smysl, rozhodně je reálné i žádoucí. Proto je potřeba předem zvážit, zda koupit auto nové nebo ojeté, spočítat náklady na provoz, pojistky, údržbu a opravy a pak se rozhodnout pro způsob financování.

Číst celé...Archiv