Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Archiv 2021 - červen

Kdy se vyplatí sjednat si cestovní pojištění na celý rok

30. červen

Zatímco doma v Česku naše zdraví jistí veřejné zdravotní pojištění, za hranicemi se už musíme ochránit na vlastní pěst. O zajištění odpovídající zdravotní péče a její úhradu se nejlépe postará cestovní pojištění. Kdy se vyplatí celoroční varianta?

Číst celé...


15 tipů na zábavné jednodenní výlety po Česku, které nadchnou dospělé i děti

23. červen

Už vám došly nápady na výlety doma v Česku? Máme pro vás tipy na zajímavá místa, jejichž návštěva potěší oči i duši. Jistě mezi nimi najdete i místa, která dosud unikala vaší pozornosti.

Číst celé...


Seznam nejzávažnějších přestupků, za které hrozí vysoká pokuta i zákaz řízení

18. červen

Od roku 2022 začne platit upravený bodový systém. Změny se týkají zejména vážných dopravních přestupků, za které budou řidičům hrozit přísnější tresty. Na co se mohou řidiči “těšit”?

Číst celé...


Jak zabalit příruční zavazadlo do letadla. Pozor na velikost a rozměry

9. červen

Zejména mezi mladými lidmi se uchytil trend cestovat nalehko. I na delší cesty vyráží se skromným batůžkem. Tomuto trendu nahrávají letecké společnosti. V ceně letenky totiž bývá stále častěji pouze příruční zavazadlo a spoustě lidí se nechce připlácet za velké zavazadlo, pokud vyloženě nemusí. Znáte pravidla pro příruční zavazadla?

Číst celé...


Praktický návod, jak si poradit s prasklým čelním sklem

2. červen

K častým škodám na vozidle patří rozbité čelní sklo, které většinou způsobí odlétnutý kamínek či nepříznivé počasí. Jak takovou situaci řešit? Povinné ručení se na tyto škody již nevztahuje a ideální není ani havarijní pojištění.

Číst celé...Archiv