Archiv 2021 - leden

Tipy na 10 nejlepších aplikací do auta, které ocení každý řidič

27. leden

Mapy a navigace nejsou zdaleka jedinými aplikacemi, které řidičům mohou každý den usnadnit a mnohdy i zpříjemnit čas strávený za volantem. Které z nich by si řidiči měli do svých telefonů nainstalovat téměř povinně, a které se prostě jen hodí používat či jsou určené čistě pro zábavu?

Číst celé...


Co je glamping a proč ho vyzkoušet?

18. leden

Kempování nemusí být vyhrazeno pouze pro otrlé dobrodruhy, kterým ke štěstí stačí karimatka, spacák a v lepším případě stan. Kempování může mít i netradiční, luxusní podobu, pro kterou se ujalo označení “glamping”.

Číst celé...


Kam v zimě za teplem? Tipy na bezpečné země v době koronaviru

14. leden

Letošní rok cestování nepřeje. Může za to koronavirus, kvůli kterému se mnozí lidé bojí opustit svou zemi. Cestovat však zakázáno není. Pokud dodržíte bezpečnostní zásady a nařízení, můžete si i letos užít pěknou dovolenou v teple.

Číst celé...


Významné pojišťovny spojily síly: AXA nově součástí skupiny UNIQA!

12. leden

15. ledna 2021 skupina UNIQA Insurance Group oficiálně dokončí převzetí společností AXA na trzích České republiky, Slovenska a Polska. Dva významní hráči na poli pojišťovnictví tak spojili síly a posílili své tržní pozice na růstových trzích střední a východní Evropy. Akvizice, která nemá svým objemem v odvětví rakouského pojišťovnictví ve střední a východní Evropě obdoby, byla i navzdory náročné situaci a platným cestovním omezením finalizována za rekordních osm měsíců. Co to znamená pro klienty zmíněných pojišťoven?

Číst celé...


Nejdražší auto na světě: Které to je a kolik stojí?

11. leden

Téměř každý rok se na trhu objeví nějaký ten luxusní “super” vůz, který usiluje o titul nejrychlejšího nebo nejdražšího auta na světě, nejlépe obojí. Za neskutečné ceny se prodávají také starší dnes už legendární supersportovní vozidla. Která z nich ohromila svět nejvíce?

Číst celé...


Elektronické dálniční známky: Jak fungují a kam se s nimi můžete vydat?

6. leden

Od ledna na českých dálnicích funguje elektronicky systém dálničních známek. Čeští řidiči si dálniční známky pro rok 2021 mohou online koupit od 1. prosince. Zatímco u nás jde o novinku, v zahraničí elektronické dálniční známky úspěšně fungují několik let.

Číst celé...Archiv