Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavoláme Vám
info@epojisteni.cz

Archiv 2020 - únor

Objevte krásy Gruzie: Co navštívit?

24. únor

Na dovolenou do Gruzie? A proč ne! Země nacházející se při východním okraji Černého moře nabízí svým návštěvníkům rozmanité kulturní i přírodní vyžití. Těšit se můžete na vysoké kopce Kavkazu, významné architektonické památky i koupání v sirných lázních či vlnách Černého moře. Tohle jsou místa, která musíte během návštěvy Gruzie navštívit.

Číst celé...


České lázně: Kde se nejlépe zrelaxujete?

19. únor

Ať už se potýkáte s nejrůznějšími zdravotními komplikacemi nebo si potřebujete jednoduše oddychnout, jistě jste už nejednou zvážili návštěvu lázní. A věděli jste, že Česká republika patří společně s Maďarskem mezi lázeňské velmoci? Připravili jsme pro vás dnešní příspěvek, ve kterém zmapujeme ty nejlepší lázně v České republice.

Číst celé...


Kolik zaplatíte za cestovní pojištění v roce 2020?

17. únor

Konkurenční prostředí zamávalo s cenami pojistek, nabídkou služeb a jejich kvalitou. Připojištění a vyšší limity, které byste si ještě předloni kvůli ceně odepřeli, jsou letos dostupnější. Zjistěte, podle čeho pojišťovny určují cenu pojistného, co nabízí v základních balíčcích a za co si připlatíte.

Číst celé...


Program Work and Travel: Jak to funguje a co budete potřebovat? (2. díl)

10. únor

V minulém článku jsme si přiblížili program Work and Travel pro cestování do USA. V tomto článku poukážeme na další informace, které je dobré vědět a představíme si podobný program pro Kanadu.

Číst celé...


Na co si dát pozor při cestě do Číny?

3. únor

Čína stále nepatří mezi ty nejoblíbenejší destinace, kam se Češi vydávají na dovolenou, nicméně je to opravdu fascinující země s notnou dávkou exotiky, a tak není divu, že ji vyhledává stále více a více cestovatelů a to nejen kvůli její kultuře, památkám, kuchyni či tradicím. Spoustu věcí vás tu však může překvapit a to jak pozitivně, tak i negativně. Na co si tedy během cestování po Číně dát pozor?

Číst celé...