Archiv 2019 - srpen

Jak vypadá pravidelný servis auta a proč se mu nevyhýbat

26. srpen

Jde-li o nové vozidlo, řidiči na pravidelné servisní prohlídky nezapomínají. Přišli by totiž o záruku. V případě ojetého vozidla však na pravidelnou servisní prohlídku už důraz nekladou a diví se pak, když jim na stole přistane mastný účet za nezbytné opravy.

Číst celé...


Nejrychlejší automobil na světě pokořil hranici 300 mil za hodinu

19. srpen

Nejrychlejším autem světa je od srpna loňského roku Bugatti Chiron. Jako první tento supersport pokořil hranici 300 mil/h (490 km/h). Překonal tak předchozí rekord švédského krále superrychlých aut model Koenigsegg Agera RS činící už tehdy neuvěřitelných 447,19 km/h.

Číst celé...


Kde jsou nejkomplikovanější přesuny na letištích? - 2. díl

8. srpen

V minulém článku jsme se zaměřili na dubajské letiště a na informace ohledně samotných přestupů. V dnešním článku se podíváme na další letiště, které vás svým systémem fungování mohou zaskočit.

Číst celé...


Kde jsou nejkomplikovanější přesuny na letištích? - 3. díl

8. srpen

V minulých článcích jsme informovali o některých komplikovaných přestupech na letištích a o tom, jak samotné přestupy probíhají. V dnešním článku se zaměříme na možnost během dlouhých přestupů i opustit letiště.

Číst celé...


Kde jsou nejkomplikovanější přesuny na letištích? - 1. díl

5. srpen

Do čím vzdálenější destinace cestujete, tím se zvyšuje pravděpodobnost, že na své cestě budete muset absolvovat alespoň jedno mezipřistání.

Číst celé...Archiv