Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Archiv 2019 - červenec

Jak hravě zvládnout testy do autoškoly

30. červenec

Aby dospělý člověk mohl řídit motorové vozidlo, musí absolvovat kurz autoškoly, který je zakončen zkouškou složenou z praktické a teoretické části. K úspěšnému získání řidičského oprávnění je nutné zvládnout obě části. Poradíme vám, jak se nejlépe připravit, abyste testy v autoškole zvládli na jedničku.

Číst celé...


Tipy na nejlepší srovnávače letenek

17. červenec

V 90. letech bylo běžné koupit si kompletní zájezd do zahraničí u cestovní kanceláře, která zajistila vše od dopravy, přes ubytování až po stravu. Dnešní zejména mladé generace od organizovaných zájezdů upouští a cestují nejraději “low cost” na vlastní pěst. S hledáním levných letenek kamkoliv jim přitom pomáhají online srovnávače a vyhledávače letenek.

Číst celé...


Cena pohonných hmot v ČR

1. červenec

Cena benzinu a nafty se neustále mění s ohledem na vývoj aktuální situace ve světě. Vliv na ceny pohonných hmot má zejména dohoda Evropské unie o jednotnosti cen rafinérií řídící se cenou dosaženou na komoditní burze v Rotterdamu. Konečnou cenu benzínu a nafty si však určují sami distributoři a prodejci na základě výše stanovené marže, která se může lišit.

Číst celé...