Archiv 2017 - květen

Cestovní pojištění k platební kartě: Klady i zápory

25. květen

Podstatná většina lidí má osobní bankovní účet a využívá nejméně jednu platební kartu a k platebním kartám řada bank automaticky nabízí cestovní pojištění. Proč bychom si tedy měli sjednávat extra cestovní pojištění, když už jedno máme a to dokonce celoroční? Proč bychom za jednu službu platili dvakrát?

Číst celé...


Cestovní pojištění pro školy: Za děti nesou odpovědnost učitelé

20. květen

Pro děti “nudnou” výuku ve školách tu a sem zpestří zajímavá exkurze, školní výlet, školka v přírodě, lyžařský výcvik a jiné zábavnější školní aktivity. Zatímco pro děti je každé vybočení ze školního stereotypu vítanou zábavou, pro zaměstnance školy je to nápor zejména z pohledu velké zodpovědnosti. Právě proto má cestovní pojištění pro školy smysl.

Číst celé...


Pojištění na blbost není žádná blbost

17. květen

Život je samé překvapení, a ne vždy příjemné. Stačí malá chvilka nepozornosti a je zaděláno na velký problém. Jenomže za chyby se odjakživa platí a taková “drobná” chybička může vyjít velmi draho. Není tedy lepší být na takové události připraven?

Číst celé...


Europojištění - opravdu komplexní cestovní pojištění

14. květen

Cestovní pojištění by mělo být považováno za nezbytnou součást “vybavení” každého zodpovědného cestovatele. Na cestách nás totiž ohrožují různé nástrahy jako nemoci, úrazy, ale i zloději. Vhodné pojištění nám pro tyto případy poskytuje odpovídající ochranu. Nejlepší volbou je levné cestovní pojištění na celý rok.

Číst celé...


Falešný VIN kód: Pojišťovna nemá právo nevyplatit pojistné plnění

7. květen

Oklamaný klient, který si koupil ukradené auto, nesmí být ochuzený o vyplacení pojistného plnění. Takto rozhodl Nejvyšší soud již před třemi lety. To samozřejmě platí pouze tehdy, pokud nový majitel neměl nejmenší tušení, že je auto kradené.

Číst celé...Archiv