Archiv 2016 - únor

Počet zákonně pojištěných vozidel stoupá

24. únor

Povinné ručení je zákonné pojištění odpovědnosti pro všechna provozovaná vozidla. I přesto se na českých silnicích stále pohybují vozidla, která pojištěná nejsou. Naštěstí jich stále ubývá a Česká kancelář pojistitelů udává, že v loňském roce se počet pojištěných vozidel vzrostl o 214 tisíc vozidel.

Číst celé...


Pojištění šperků a hodinek

20. únor

Šílenství kolem Valentýna je opět za námi a mnoho dívek a žen se těší z pěkného dárku. Některé dostaly romantickou květinu, jiné se pyšní novým šperkem do sbírky. Příležitostí k obdarování šperkem je však v průběhu roku mnohem více a ženy mnohdy ani netuší, jaký “poklad” doma vlastní.

Číst celé...


Nespoléhejte se na kartu zdravotní pojišťovny

12. únor

Domníváte se, že cestovní pojištění je zcela zbytečné a slouží pouze ke zvyšování zisků pojišťoven? Není tomu tak. Cestovní pojištění ochrání vaše zdraví, a přitom vás vyjde pouze na pár desítek korun. Vysvětlíme vám, proč je cestovní pojištění opravdu důležité a na co se zaměřit.

Číst celé...


Průvodce nákupem ojetého vozidla

6. únor

Cena nového vozidla se i v případě méně kvalitních typů a značek pohybuje značně vysoko. Pro mnoho lidí je tak schůdným řešením koupě vozidla ojetého. Za rozumný peníz je možné koupit poměrně kvalitní vozidlo. Při jeho výběru je však důležité být velmi obezřetný a dát na rady odborníka.

Číst celé...Archiv