Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Archiv 2015 - září

Povinné očkování do zahraničí

30. září

Ačkoliv nejoblíbenější zahraniční destinací i nadále zůstává Chorvatsko, stále více Čechů se odvažuje cestovat do exotických destinací daleko za hranice naší malé republiky. Kromě poznávání odlišných kultur je však nutné počítat s méně “atraktivními” situacemi, jako jsou nejrůznější nemoci a infekce. Základní prevencí každé takové cesty by proto mělo být odpovídající očkování.

Číst celé...


S pojištěním právní ochrany ušetříte

26. září

Skončit u soudu je pro mnoho z nás téměř noční můrou. Jak by také ne, když právníci a soudy stojí nemalé peníze. A ten čas! Není proto neobvyklé, že většina se soudnímu řízení raději vyhne obloukem, než aby se snažili domoct svých práv. Řešením by mohlo být pojištění právní ochrany.

Číst celé...


Uchovejte si své zážitky z cest. Pište si cestovní deník

12. září

Kolik zemí jste již během svého života navštívili? Poznávání cizích zemí je úchvatným koníčkem, který v každém cestovateli zanechá bezpočet vzpomínek. Ať chceme či ne, mnohé z nich upadnou v zapomnění. Existuje však způsob, který zážitky udrží stále čerstvé. Je jím obyčejný cestovní deník.

Číst celé...


Víte, co se skrývá pod pojištěním GAP?

5. září

Mít vlastní vozidlo je sice pohodlné, ale také pořádně nevděčné. Provozování vozidla je spojeno s nemalými náklady a hodnota vozidla ani po velkých investicích neklesá. Naopak. Již pouhým zakoupením začne cena vozidla rapidně klesat a po třech letech se dostane až na poloviční hodnotu.

Číst celé...