Archiv 2015 - srpen

ePojisteni.cz se stěhuje na novou adresu

28. srpen

<span style="font-size:15px"> ePojisteni.cz stále roste a proto nadešel čas na stěhování. <strong>1. září 2015</strong> se pražská centrála společnosti stěhuje <strong>do větších a moderních prostor</strong>. Z dosavadního sídla v Římské ulici celý tým ePojisteni.cz <strong>přesídlí na novou adresu</strong>, do objektu RiverGarden III na Rohanském nábřeží.

Číst celé...


Cestovní pas pro dítě

20. srpen

Každá osoba cestující z&nbsp;Čech do zahraničí musí být vybavená platným cestovním dokladem. To&nbsp;platí také pro nezletilé děti ve věku do 15&nbsp;let. Také ony musí mít od roku 2012 vlastní cestovní doklad. Téměř tři roky již není možné mít dítě zapsané v&nbsp;dokladu dospělého rodiče.

Číst celé...


Vše o cestovních náhradách v roce 2016

18. srpen

Cestovní náhrady se vztahují pouze ke služebním cestám. Pokud zaměstnavatel vyšle svého zaměstnance na služební cestu je povinen mu uhradit některé výdaje. Tuto problematiku detailně upravuje vyhláška o&nbsp;cestovních náhradách, jejíž aktualizace byla vydána právě na počátku letošního roku.

Číst celé...


Pojištění lodi

14. srpen

Mezi méně obvyklá pojištění patří pojištění lodi. Není se čemu divit. Česká republika nedisponuje velkými řekami, jezery ani mořem, které jsou pro vlastnění lodi podmínkou. I&nbsp;přesto existují lidé, kteří vlastní loď a hojně ji využívají v&nbsp;rámci možností, které jim naše přírodní podmínky poskytují.

Číst celé...


Cestujeme autem do Chorvatska

8. srpen

Již po mnoho let se mezi nejoblíbenější turistické destinace jednoznačně řadí Chorvatsko. Důvody jsou zřejmé. Příjemné letní teploty, průzračné a čisté moře, pestré možnosti zábavy, přijatelné ceny a navíc tam lze dojet vlastním autem.

Číst celé...Archiv