Archiv 2015 - červenec

Ztracený fotoaparát na dovolené zachrání až pojištění

28. červenec

Mladá dvojice vyrazila na letní túru po horách. Sebou si vzali relativně drahý fotoaparát, aby si mohli zvěčnit krásnou okolní přírodu i sebe. Bohužel jim fotoaparát vypadl z rukou při výměně paměťové karty. Fotoaparát včetně fotografií tak skončil v kaňonů dvacet metrů pod nimi. Co teď?

Číst celé...


Nominujete ePojisteni.cz na cenu Křišťálová Lupa 2015

25. červenec

Právě probíhá jubilejní <strong>10. ročník nejvýznamnější internetové ankety</strong>, pořádané serverem Lupa.cz, ve které se tradičně hodnotí nejlepší, nejzajímavější a <strong>nejoblíbenější projekty českého internetu</strong>. V&nbsp;předchozích letech se nám již třikrát povedlo, dostat se díky vašim hlasům v&nbsp;konečných výsledcích ankety mezi nejlepších 10. Pokud využíváte našich služeb a jste s&nbsp;námi spokojeni, pak můžete <strong>podpořit naši nominaci i v&nbsp;letošním ročníku</strong>! Každého hlasu si moc vážíme. Děkujeme!

Číst celé...


UŽITEČNÉ TIPY NA LÉTO OD AXA ASSISTANCE

23. červenec

Na základě našich zkušeností a informací od <strong>AXA Assistance</strong> Vám na této stránce přinášíme několik zajímavých typů a informací o cestovním pojištění.

Číst celé...


Cestujte o prázdninách bezpečně

21. červenec

Prázdniny jsou v&nbsp;plném proudu a Češi vyráží na dovolenou na vlastní pěst a tudíž i vlastním vozidlem. S&nbsp;tím bohužel souvisí také nárůst počtu dopravních nehod. Kromě dobrého technického stavu vozidla je také vhodné mít promyšlený plán cesty a hlavně být za volantem neustále koncentrovaný.

Číst celé...


Již 14 dní není možné provozovat vozidlo v polopřevodu

14. červenec

Posledním dnem v červnu skončily časy, kdy bylo možné cestovat autem s nedokončeným převodem. 1.&nbsp;července byla tato auta po šestiměsíční intenzivní kampani jednoduše vyřazena z registru vozidel. Desítky tisíc provozovatelů čeká na silnici nemilé překvapení, pokud převod včas nedokončili.

Číst celé...


Znáte linku pomoci řidičům 1224?

8. červenec

Všichni jistě znáte linky 150, 155, 158 a 112, které Vás rychle spojí se záchrannou službou, hasiči či policií. Ale co Vám říká linka 1224? Jedná se o&nbsp;unikátní službu všech českých pojišťoven. V&nbsp;případě nehody či poruchy stačí zavolat na tuto linku a dostane se Vám odpovídající pomoci.

Číst celé...Archiv