Archiv 2013 - září

Cestovní pojišťovny komentují končící období letních dovolených

30. září

<span style="font-size:15px"> Může se zdát, že cestovní pojištění je jedna velká nuda. Není to však pravda a cestovní pojišťovny na konci sezóny letních dovolených přináší kuriozity, které se staly českým turistům v zahraničí. Přečtěte si, co všechno je možné..

Číst celé...


Mezi výzvami od České kanceláře pojistitelů jsou tisíce neoprávněných

23. září

V&nbsp;loňském roce rozeslala Česká kancelář pojistitelů (ČKP) 682&nbsp;000 výzev k&nbsp;zaplacení příspěvku do garančního fondu. Správně by se mělo jednat pouze o&nbsp;lidi, kteří prokazatelně neplatí nebo neplatili povinné ručení. Jaká je realita?

Číst celé...


Kupujete auto z druhé ruky? Poradíme Vám s administrativou

18. září

Koupě nového vozidlo je velmi finančně náročné, a tak stále velký počet lidí volí nákup z&nbsp;druhé ruky. Jak na administrativu, aby vše proběhlo, tak jak má? Poradíme Vám v&nbsp;následujícím článku.

Číst celé...


Životní pojištění využívají především muži

12. září

V&nbsp;České republice převládá názor, že životní pojištění by měl mít uzavřen ten z&nbsp;partnerů, který vydělává více peněz. Statisticky přináší do rodinného rozpočtu více peněz muž a proto mívají životní pojištění sjednané spíše muži. Tyto informace vyplývají z&nbsp;průzkumu realizovaného ING&nbsp;Životní&nbsp;pojišťovnou, která oslovila více než tisíc respondentů.

Číst celé...


Alkohol za volant nepatří. I pouhé jedno pivo Vás může vyjít draho

10. září

Jedno pivo po nedělním obědě sice nemusí mít na řidičské schopnosti žádný vliv. Pokud ale dojde k nehodě, může Vás právě tohle jedno neškodné pivo vyjít velmi draze. Pojišťovna po Vás může vymáhat celkovou škodu. A pojišťovny to také dělají.

Číst celé...


Pojištění schopnosti splácet. Vyplatí se?

5. září

U&nbsp;dlouhodobých typů úvěru existuje vždy riziko, že se dlužník dostane do nezáviděníhodné situace, a nebude schopen úvěr splácet i&nbsp;po několik měsíců. Řešením takové situace může být právě pojištění schopnosti splácet.

Číst celé...Archiv