Podporujeme Záchrannou stanici LARY

Podporujeme Záchrannou stanici LARY

Již od začátku roku 2013 jsme hlavním partnerem Záchranné stanice pro odchycená a opuštěná zvířata a zároveň Odchytové služby LARY. Tato záchranná stanice funguje a pomáhá již patnáct let, od roku 1997. Jako odchytová služba působí především v lokalitě středních Čech. Je v provozu 24 hodin denně a nejčastěji je přivolávána Integrovaným záchranným systémem nebo městskými a obecními úřady Středočeského kraje. Záchranná stanice slouží k umístění odchycených a opuštěných nebo týraných zvířat, nejčastěji pejsků.

Podívejte se pro jaké pejsky aktuálně stanice hledá nový domov! ZDE najdete stránky s fotografiemi a popisem pejsků, kteří momentálně hledají nové majitele. Stejné informace najdete i na Facebooku, podívejte se, třeba se Vám nějaký pejsek zalíbí, nebo Vás napadne, kdo z vašich blízkých by o něj měl zájem. Za pejsky Vám moc děkujeme.

O záchranné stanici LARY

Kapacita záchranné stanice LARY je 20 psů, ale velice často bývá (bohužel) tato kapacita překročena. Městské a obecní úřady většinou nemají smlouvu ohledně odchytu a umístění zvířete do záchranné stanice a proto se stanice LARY snaží úřadům pomoci, a pokud obec nemá smlouvu s jiným útulkem nebo záchrannou stanicí, takto odchycené zvíře umísťuje k sobě.

Výcvikové kurzy psů

Tato stanice taktéž provádí výcvikové kurzy psů pro veřejnost. Praxe v kynologii má již 30 let. Pokud by jste měli o takový kurz zájem, vězte, že platbou za něj přispějete na provoz záchranné stanice.

Psí prosba:

Pejskové Vás žádají o jakoukoliv pomoc, zejména by uvítali granule, piškoty, truhlářské hobliny, přípravky na odčervování a odblešení apod.

Kontak na stanici:

Jiří Dvořák – LARY www.odchyt-lary.estranky.cz Tel. 605 189 844 E-mail: odchyt.lary@seznam.cz

David Holý, ePojisteni.cz

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 13
Sdílet na Facebooku

Archiv