Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Podporujeme Záchrannou stanici LARY

Podporujeme Záchrannou stanici LARY

Podporujeme záchrannou stanici pro opuštěná zvířata

Již od začátku roku 2013 jsme hlavním partnerem Záchranné stanice pro odchycená a opuštěná zvířata a zároveň Odchytové služby LARY. Tato záchranná stanice funguje a pomáhá již patnáct let, od roku 1997. Jako odchytová služba působí především v lokalitě středních Čech. Je v provozu 24 hodin denně a nejčastěji je přivolávána Integrovaným záchranným systémem nebo městskými a obecními úřady Středočeského kraje. Záchranná stanice slouží k umístění odchycených a opuštěných nebo týraných zvířat, nejčastěji pejsků.

Podívejte se pro jaké pejsky aktuálně stanice hledá nový domov! ZDE najdete stránky s fotografiemi a popisem pejsků, kteří momentálně hledají nové majitele. Stejné informace najdete i na Facebooku, podívejte se, třeba se Vám nějaký pejsek zalíbí, nebo Vás napadne, kdo z vašich blízkých by o něj měl zájem. Za pejsky Vám moc děkujeme.

O záchranné stanici LARY

Kapacita záchranné stanice LARY je 20 psů, ale velice často bývá (bohužel) tato kapacita překročena. Městské a obecní úřady většinou nemají smlouvu ohledně odchytu a umístění zvířete do záchranné stanice a proto se stanice LARY snaží úřadům pomoci, a pokud obec nemá smlouvu s jiným útulkem nebo záchrannou stanicí, takto odchycené zvíře umísťuje k sobě.

Výcvikové kurzy psů

Tato stanice taktéž provádí výcvikové kurzy psů pro veřejnost. Praxe v kynologii má již 30 let. Pokud by jste měli o takový kurz zájem, vězte, že platbou za něj přispějete na provoz záchranné stanice.

Psí prosba:

Pejskové Vás žádají o jakoukoliv pomoc, zejména by uvítali granule, piškoty, truhlářské hobliny, přípravky na odčervování a odblešení apod.

Kontak na stanici:

Jiří Dvořák – LARY www.odchyt-lary.estranky.cz Tel. 605 189 844 E-mail: odchyt.lary@seznam.cz

David Holý, ePojisteni.cz

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 13
Sdílet na Facebooku

Archiv