Na povinném ručení se dá stále výrazně ušetřit

Na povinném ručení se dá stále výrazně ušetřit

Na povinném ručení se dá stále výrazně ušetřit

Ceny povinného se ručení dostaly díky konkurenčnímu boji pojišťoven velmi nízko a i přes mírné zdražování jsou stále příznivé. Díky online srovnání je možné výrazně ušetřit na pojistném nejen u pojištění automobilu. Konkrétní příklady z praxe dokládají, že lze ušetřit i více než 50 %.

Naši klienti zpravidla nejvíc ušetří na povinném ručení. Většinou vychází pro daného klienta s konkrétním vozem nejlépe vždy jedna nebo dvě pojišťovny a klient má tedy malou šanci, že u první pojišťovny, na kterou se obrátí přímo, mu nabídnou nejlepší podmínky a cenu. Klient by samozřejmě mohl obejít víc pojišťoven a udělat si své vlastní srovnání, ale nejlepší možností je porovnat nabídky přehledně online. Lze tak získat ihned nejen nejlepší cenu, ale i okamžitě platné pojištění, protože zelenou kartu klient získá obratem do emailu. Další možností, jak ušetřit na povinném ručení je pravidelně si cenu přepočítat. Lidé si často sjednají povinné ručení a pak mu několik let nevěnují pozornost. Často jim ale jejich pojišťovna každoročně cenu o něco zvedne a po třech letech mnohdy zjistí, že možná úspora při online srovnání cen už dosahuje i 50 %.

Výhody k povinnému ručení od ePojisteni.cz

Ke každému povinnému ručení nabízí ePojisteni.cz poukaz na nákup na Mall.cz v hodnotě 100 Kč a navíc v případě nehody specializovaní právníci z ePojisteni.cz zdarma pomohou získat od pojišťovny viníka maximum peněz. Pro řidiče, kteří si pojišťují svůj první vůz, může ePojisteni.cz i pro silnější objemy nabídnout díky České podnikatelské pojišťovně mnohem zajímavější cenu, než je obvyklé u konkurence. To samé platí pro nejzkušenější řidiče. Když mají bonus maximální a nízký objem motoru pojišťovaného vozidla, podmínky ePojisteni.cz u Hasičské vzájemné pojišťovny jsou více než příjemné.

Navíc makléři ePojisteni.cz klientovi rádi pomůžou s výběrem. Díky znalosti produktů jsou schopni doporučit variantu, která je pro klienta nejzajímavější. Takže i výsledný produkt je ušit na míru každému klientovi.

Spočítat povinné ručení

Úspora na povinném ručení i více než 50 %

Konkrétní příklady v následující tabulce ukazují, jak se dá na pojištění ušetřit díky jednoduchému online srovnání.

  • • Za povinné ručení pro Opel Astra 1.6 platil Jan u nejmenované pojišťovny částku 5 291 Kč. Při porovnání pojišťoven Jan získal nejvýhodnější nabídku od pojišťovny ČPP za cenu 2 714 Kč a pojištění právní ochrany. Jan ušetřil za 10 minut 2 477 Kč a nebude muset řešit papírování, když ho někdo nabourá.
  • • Za povinné ručení pro Seat Cordoba 1.4 platil Ladislav u nejmenované pojišťovny částku 3 000 Kč s limitem krytí 35mil./35mil. Při porovnání pojišťoven Ladislav získal nejvýhodnější nabídku od pojišťovny Slavia za cenu 1 711 Kč s limitem krytí 100mil./100mil. a s rozšířenými asistenčními službami, pojištění pokut Kryštof a pojištění právní ochrany.
  • • Za povinné ručení pro Opel Corsa 1.2 platil Miloslav u nejmenované pojišťovny částku 3 000 Kč. Při porovnání pojišťoven získal Miloslav nejvýhodnější nabídku od pojišťovny Slavia za cenu 1 378 Kč a navíc asistenční služby s pojištěním právní ochrany.
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 14
Sdílet na Facebooku

Archiv