Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Na povinném ručení se dá stále výrazně ušetřit

Na povinném ručení se dá stále výrazně ušetřit

2015-02-25

Na povinném ručení se dá stále výrazně ušetřit

Ceny povinného se ručení dostaly díky konkurenčnímu boji pojišťoven velmi nízko a i přes mírné zdražování jsou stále příznivé. Díky online srovnání je možné výrazně ušetřit na pojistném nejen u pojištění automobilu. Konkrétní příklady z praxe dokládají, že lze ušetřit i více než 50 %.

Naši klienti zpravidla nejvíc ušetří na povinném ručení. Většinou vychází pro daného klienta s konkrétním vozem nejlépe vždy jedna nebo dvě pojišťovny a klient má tedy malou šanci, že u první pojišťovny, na kterou se obrátí přímo, mu nabídnou nejlepší podmínky a cenu. Klient by samozřejmě mohl obejít víc pojišťoven a udělat si své vlastní srovnání, ale nejlepší možností je porovnat nabídky přehledně online. Lze tak získat ihned nejen nejlepší cenu, ale i okamžitě platné pojištění, protože zelenou kartu klient získá obratem do emailu. Další možností, jak ušetřit na povinném ručení je pravidelně si cenu přepočítat. Lidé si často sjednají povinné ručení a pak mu několik let nevěnují pozornost. Často jim ale jejich pojišťovna každoročně cenu o něco zvedne a po třech letech mnohdy zjistí, že možná úspora při online srovnání cen už dosahuje i 50 %.

Výhody k povinnému ručení od ePojisteni.cz

Ke každému povinnému ručení nabízí ePojisteni.cz poukaz na nákup na Mall.cz v hodnotě 100 Kč a navíc v případě nehody specializovaní právníci z ePojisteni.cz zdarma pomohou získat od pojišťovny viníka maximum peněz. Pro řidiče, kteří si pojišťují svůj první vůz, může ePojisteni.cz i pro silnější objemy nabídnout díky České podnikatelské pojišťovně mnohem zajímavější cenu, než je obvyklé u konkurence. To samé platí pro nejzkušenější řidiče. Když mají bonus maximální a nízký objem motoru pojišťovaného vozidla, podmínky ePojisteni.cz u Hasičské vzájemné pojišťovny jsou více než příjemné.

Navíc makléři ePojisteni.cz klientovi rádi pomůžou s výběrem. Díky znalosti produktů jsou schopni doporučit variantu, která je pro klienta nejzajímavější. Takže i výsledný produkt je ušit na míru každému klientovi.

Spočítat povinné ručení

Úspora na povinném ručení i více než 50 %

Konkrétní příklady v následující tabulce ukazují, jak se dá na pojištění ušetřit díky jednoduchému online srovnání.

  • • Za povinné ručení pro Opel Astra 1.6 platil Jan u nejmenované pojišťovny částku 5 291 Kč. Při porovnání pojišťoven Jan získal nejvýhodnější nabídku od pojišťovny ČPP za cenu 2 714 Kč a pojištění právní ochrany. Jan ušetřil za 10 minut 2 477 Kč a nebude muset řešit papírování, když ho někdo nabourá.
  • • Za povinné ručení pro Seat Cordoba 1.4 platil Ladislav u nejmenované pojišťovny částku 3 000 Kč s limitem krytí 35mil./35mil. Při porovnání pojišťoven Ladislav získal nejvýhodnější nabídku od pojišťovny Slavia za cenu 1 711 Kč s limitem krytí 100mil./100mil. a s rozšířenými asistenčními službami, pojištění pokut Kryštof a pojištění právní ochrany.
  • • Za povinné ručení pro Opel Corsa 1.2 platil Miloslav u nejmenované pojišťovny částku 3 000 Kč. Při porovnání pojišťoven získal Miloslav nejvýhodnější nabídku od pojišťovny Slavia za cenu 1 378 Kč a navíc asistenční služby s pojištěním právní ochrany.
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 7
Sdílet na Facebooku