Kvalitní pojistka majetku a životní pojištění

Kvalitní pojistka majetku a životní pojištění

Kvalitní pojistka majetku a životní pojištění

Myslíte si, že pojištění je drahá a zbytečná záležitost? Dovolíme si nesouhlasit. S kvalitním pojištěním se můžete cítit jistěji a životní nesnáze Vás zasáhnou výrazně méně. Zejména co se týče finančních důsledků.

Na pojištění majetku nezapomínejte

Pojištění Vám pomůže ochránit Váš majetek před riziky, která jsou naprosto běžná. Ať už jde o živelné události (např. povodeň, požár), odcizení či poškození. Již taková událost je sama o sobě nepříjemná, a pokud musíte nést finanční důsledky pouze na svých bedrech, je zátěž nejen psychická, ale i finanční.

Vhodně zvolené pojištění majetku Vás nebude stát tisíce, a pokud ke škodě dojde, pojišťovna za Vás vše uhradí. Takové pojištění by mělo krýt především ta rizika, která Vašemu majetku reálně hrozí, za odpovídající cenu.

Při výběru pojištění je nutné zvolit odpovídající výši pojistné částky a spoluúčasti. S tím Vám poradí naši odborníci, kteří se v pojištění majetku vyznají.

Náš tip: Nejvýhodnější pojištění majetku najdete zde na ePojisteni.cz.

Sjednejte si kvalitní životní pojistku

Životní pojistka je důležitá zejména pro ty, na jejichž příjmech je závislých více osob. Pokud by rodina o Váš příjem (například v důsledku vážného úrazu či dokonce úmrtí) přišla a nebyla dostatečně zajištěna, dostala by se do vážných existenčních problémů. Díky vhodně zvolené životní pojistce bude mít Vaše rodina zajištěný příjem a tedy stávající životní standard. V současné době má životní pojistku přibližně 50 procent Čechů, přičemž většina z nich je spíše podpojištěna.

Životní pojištění není zas tak levné, abyste jej mohli uzavřít s kýmkoliv. Pojištění tedy vybírejte velmi pečlivě a neváhejte se poradit s odborníky. I zde je důležitá volba pojistné částky, která by měla být vysoká jako Vašich čtyři až pět roční platů.

Náš tip: Porovnáme Vám akutální nabídku životních pojištění a vybereme to nejlepší pro Vás.

David Holý, ePojisteni.cz

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 20
Sdílet na Facebooku

Archiv