ePojisteni.cz nabízí nové, extra výhodné havarijní pojištění

ePojisteni.cz nabízí nové, extra výhodné havarijní pojištění

Minulý týden jsme opět rozšířili náš výběr pojištění! Do naší nabídky přibylo nové havarijní pojištění. Ceny tohoto bezkonkurenčně nejlevnějšího havarijního pojištění v naší nabídce začínají na 1 381 Kč. Toto pojištění jsme ve své nabídce nazvali havarijní pojištění ePojisteni.cz a připravili jsme jej ve spolupráci se Servisní pojišťovnou - specialistou výhradně na havarijní pojištění.

Servisní pojišťovna, a.s. byla založena již v roce 1997. Její základní kapitál činí 90 mil. Kč. Jedná se o ryze českou společnost se sídlem ve Zlíně. Servisní pojišťovna je specialistou na havarijní pojištění vozidel. Proto může svým klientům nabídnout řadu kvalitativně velmi nadstandardních služeb, kterými vyčnívá nad ostatní pojišťovny.

Díky svému rodinnému charakteru je Servisní pojišťovna typická individuálním přístupem ke každému klientovi. Dokáže také v porovnání s jinými pojišťovnami nabídnout výraznou flexibilitu a rychlost při vyřízení každé pojistné události. Pojišťovna také disponuje sítí vlastních servisů, zajišťujících 100% kvalitu služeb. Zajišťovnou Servisní pojišťovny je Allianz AG Mnichov.

V naší nabídce jsou 3 typy tohoto pojištění, lišící se rozsahem krytí. Jsou jimi "Havárie", "Odcizení" a "All Risk". Územní platnost všech 3 typů havarijního pojištění je Evropa. Zdarma ke všem typům patří pojištění čelního skla s limitem plnění do 5 000. Sleva za zabezpečení až 30%. Zdarma je též nonstop asistenční služba s kompletním servisem pro pojištěné, včetně odtahové služby.

Již nyní je o toto pojištění po právu velký zájem. Pokud tedy zvažujete jaké havarijní pojištění pro svůj automobil zvolit, vřele doporučujeme!

David Holý, ePojisteni.cz

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 14
Sdílet na Facebooku

Archiv