Klientské centrum vyřídí pojištění okamžitě

Klientské centrum vyřídí pojištění okamžitě

Pro vyřízení Vašich dotazů a rychlé vyřízení pojištění jsou Vám k dispozici naši ochotní pojišťovací specialisté na telefonu. Zároveň nás můžete kontaktovat osobně v jednom z našich klientských center. Klientská centra naleznete v centru Prahy a Brna. Hlavním cílem ePojisteni.cz je Vaše maximální spokojenost.

Záleží pouze na Vás, jestli dáváte přednost telefonnímu sluchátku a následnému rozhovoru na dálku nebo osobní návštěvě pobočky. Můžete si být vždy jisti, že se vždy snažíme o maximální péči a servis.

Vždy se snažíme nalézt pojistný produkt či službu, které nejvíce vyhovují specifickým potřebám a přáním konkrétního klienta. Všechny produkty vyřizujeme profesionálně a korektně. Není se třeba obávat žádných zbytečných průtahů nebo nadbytečné administrativy. Pojistka je vyřízena takřka okamžitě a můžete ji ihned plně využívat.

Můžete se na nás obrátit také v případě poradenství. Jsme připraveni poskytnout odpověď na jakoukoliv otázku z oblasti pojištění. Ještě před pojištěním se dozvíte, co konkrétního Vám daný pojistný produkt přinese. Mnohdy se totiž stává, že vlastníci povinného ručení nebo havarijního pojištění neví zcela přesně, co všechno pojistka pokrývá. Jsme přesvědčeni, že je třeba klienta maximálně informovat ještě před samotným podpisem smlouvy. S námi máte ve všem jasno a v budoucnu vás nemůže nic překvapit. Naše smlouvy jsou jasné, srozumitelné a korektní.

Těšíme se na Vás! Ať už nás kontaktujte online, telefonem nebo při osobní návštěvě na pobočkách v Praze či Brně. Děkujeme za Vaši přízeň.

David Holý, ePojisteni.cz

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 15
Sdílet na Facebooku

Archiv