Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  Dovolená na motorce a cestovní pojištění


Jestliže vyrážíte na dovolenou na motorce, rozhodně byste neměli zapomenout na cestovní pojištění. Provětrat svůj silný stroj o dvou kolech je rozhodně fantastickým zážitkem, ale měli byste vědět, že se na něj nevztahuje klasické cestovní pojištění.

Pojišťovny se dívají na cestování na motorce jako na adrenalinový sport, tudíž je nutné zařídit si adekvátní pojištění. Kromě dostatečně vysokého limitu pro pojistné plnění je rozhodně moudré připojistit si ještě asistenční služby a zavazadla, jelikož při případné kolizi je pravděpodobné, že budou zničena. Pokud nehodu způsobíte vy sami, počítejte, že bez pojištění budete muset veškeré náhrady poškozenému uhradit z vlastní kapsy.

Pojištění zavazadel proti krádeži je problémové. Motorka není uzavřený bytelný vůz a pojišťovna vám proto jen těžko takovou službu poskytne - a pokud bude s pojištěním souhlasit, budete muset v případě krádeže dokázat, že byl majetek dostatečně kryt a zabezpečen.

Dovolená na motorce ve stylu svobody je rozhodně skvělou příležitostí pro majitele silných a rychlých strojů, jak si užít volno. Pojistit se je bezpochyby velmi důležité, pokud nechcete, aby se taková dovolená v případě neštěstí stala devastační.

Nejlepším způsobem, jak získat odpovídající cestovní pojištění pro vaši motorku, je informovat se přímo u pojišťoven, nebo se můžete obrátit na ePojisteni.cz, které pro vás zajistí nejvhodnější služby.
Články související s těmito výrazy:

cestovní pojištění, motorka, dovolená v zahraničí, pojištění motorkyNázev: Dovolená na motorce a cestovní pojištění
Autor:
ePojisteni.cz

Datum vydání článku:
Dovolená na motorce a cestovní pojištění
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 2


Pokračovat na:
ePojisteni.cz

Sdílet naFacebooku


Mobilní web / Klasický web