K povinnému ručení rozdáváme zdarma dárky v hodnotě 3 000 Kč

K povinnému ručení rozdáváme zdarma dárky v hodnotě 3 000 Kč

Minulý měsíc jsme nasadili speciální, naprosto jedinečný balíček, ve kterém jsme k superlevnému povinnému ručení od pojišťovny Slavia přidali ještě ZDARMA dárky v celkové hodnotě 3 000 Kč. Těmi jsou:

  •  Pojištění pneumatik - to znamená, že když poškodíte pneumatiku, nemusíte nic sami řešit, zavoláte si technika, ten k Vám ihned vyrazí, kolo vymění za rezervu, nebo Vás odtáhne do pneuservisu. Tam pneumatiku spraví, nebo v případě, že to nelze, máte nárok na pneumatiku novou. Toto pneupojištění realizujeme ve spolupráci s AXA Assistance. Více se o něm dozvíte ZDE.
  •  Roční pojištění dopravních pokut (v hodnotě 1 500 Kč)
  •  Cestovní pojištění na celý rok! (pokud se cena pojištění pro Vaše auto dostane nad 2 000 korun). Toto celoroční pojištění využijete pro cesty na hory, v létě na dovolenou k moři, nebo za nákupy do zahraničí..

Ke kvalitnímu povinnému ručení od Slavia Pojišťovny tedy získáte všechny výše jmenované dárky v celkové hodnotě přes 3 000 Kč. Tento balíček tak nejen, že je nejlevnější, ale je zároveň vůbec nejobsáhlejší v naší nabídce. Najdete ho u nás v každém srovnání povinného ručení. Nikdo jiný takto výhodný produkt nenabízí!

Porovnat nabídky povinného ručení s Pneupojištěním zdarma >> Dárky k povinnému ručení

David Holý, ePojisteni.cz

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 10
Sdílet na Facebooku

Archiv