Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Půjčky pro OSVČ

  •  Nezávazné a bezplatné porovnání zprostředkovatelů půjček.
  •  Najdeme Vám, kde si půjčit nejvýhodněji.
  •  Možnost okamžitého poskytnutí půjčky.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)

Půjčky pro živnostníků

Živnostníci neboli OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná) mívají se získání půjčky velké problémy. Jejich příjmy bývají nepravidelný a často tak nízké kvůli daňovému přiznání. Banky v takovém případě odmítají půjčku poskytnout. Naštěstí pro Vás máme řešení, kterým jsou nebankovní půjčky pro OSVČ. S nebankovními půjčky tak snadno získáte peníze, které potřebujete pro vylepšení své firmy.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)Výhody půjček pro OSVČ

Nebankovní půjčky pro OSVČ jsou dostupné a mnohem rychleji vyřízené, než je tomu u půjček bankovních. Nebankovní půjčky Vám tak pomohou zachránit Vaší firmu nebo financovat potřebné vybavení. Tyto půjčky jsou čistě neúčelové, a proto je můžete použít na cokoliv, co je třeba. Nebankovní společnost nebude účel půjčky požadovat.


Půjčky pro OSVČ

Výhodnou nabídku půjček pro OSVČ najdete na internetu díky online srovnávačům. Zde si můžete porovnat bankovní i nebankovní půjčky a vybrat si nabídku, která bude nejvíce odpovídat Vašim požadavkům. Takovou půjčku si navíc velmi snadno sjednáte online a to vše Vám zabere minimum Vašeho času. Nebankovní půjčky jsou dostupné všem občanům ČR starším 18 let.

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)


Mobilní web / Klasický web