Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Půjčka se zástavou nemovitosti

  •  Nezávazné a bezplatné porovnání zprostředkovatelů půjček.
  •  Najdeme Vám, kde si půjčit nejvýhodněji.
  •  Možnost okamžitého poskytnutí půjčky.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)

Půjčky se zástavou nemovitosti

Typickým příkladem půjčky, u které je základní podmínkou zástava nemovitosti, je hypotéka. Hypotéku je však možné využít pouze k financování bydlení. Existují však výhodné půjčky se zástavou nemovitosti, které jsou neúčelové. Jedná se například o Americkou hypotéku. tuto půjčku nabízí převážně nebankovní společnosti, ale najdete ji v nabídce i některých bank. Základním principem půjčky je zajištění nemovitostí.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)Půjčky se zástavou nemovitosti

Díky zajištění nemovitostí získáte výhodnější podmínky, než u půjčky, u které není zástava nemovitostí podmínkou. Pro poskytovatele takové půjčky je totiž zastavení nemovitostí velmi dobrou zárukou. Půjčky se zástavou nemovitosti jsou tedy vhodné pro ty, kteří disponují vlastní nemovitostí, kterou jsou ochotni zastavit.


Půjčka se zástavou - vyplatí se?

Tyto půjčky mají samozřejmě také svá rizika. Hlavním rizikem je ztráta zastavené nemovitosti. Pokud dlužník přestane své závazky splácet, může být zastavená nemovitost použitá ke splacení dluhu. A v takovém případě pozor na podmínky, se kterými budete souhlasit. Může se stát, že o svou nemovitost snadno přijdete, pokud narazíte na podvodnou společnost.

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)


Mobilní web / Klasický web