Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Půjčka pro studenty

Studentská půjčka

  •  Nezávazné a bezplatné porovnání zprostředkovatelů půjček.
  •  Najdeme Vám, kde si půjčit nejvýhodněji.
  •  Možnost okamžitého poskytnutí půjčky.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)

Studentská půjčka

Studium na vysoké škole není v žádném případě levnou záležitostí a ne každý si může dovolit studovat a přitom nepracovat. Mnozí studenti již navíc dávno nebydlí u rodičů a na život i studium si vydělávají sami. Naštěstí velká města, kde Vysoké školy působí, nabízí pro studenty různé pracovní příležitostí. Ne vždy však vydělané peníze stačí a i studenti si někdy potřebují půjčit peníze.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)Výhodná studentská půjčka

Některé banky i nebankovní společnosti nabízí výhodné půjčky přímo pro studenty. Tyto půjčky jsou určeny pouze jim a velmi často mají výrazně lepší podmínky, než jsou u běžných spotřebitelských půjček. Některé půjčky nabízí výhodnější úrok, jiné možnost splácení až po ukončení studia. Půjčky jsou navíc neúčelové a studenti je mohou použít téměř na cokoliv.


Půjčky pro studenty

Studenti se však nemusí obracet přímo na specializované půjčky. Pokud potřebují pouze menší půjčku, vystačí si s rychlou půjčkou do 5 000 korun, kterou nabízí převážně nebankovní společnosti. Za půjčku zaplatí pouze jednorázový poplatek a splatí ji do 30 dní. Půjčku navíc mohou využívat opakovaně, a tak je nedostatek peněz nikdy nepřekvapí.

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)


Mobilní web / Klasický web