Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Půjčka pro nezaměstnané

  •  Nezávazné a bezplatné porovnání zprostředkovatelů půjček.
  •  Najdeme Vám, kde si půjčit nejvýhodněji.
  •  Možnost okamžitého poskytnutí půjčky.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)

Půjčka pro nezaměstnané

Nízký, nepravidelný nebo dokonce nulový příjem je často hlavním důvodem, proč někteří lidé nedostanou půjčku a jsou téměř vždy odmítnuti. To však neplatí pro nebankovní půjčky pro nezaměstnané, které jsou přímo určeny těmto lidem. Nebankovní společnosti přistupují ke svým žadatelům individuálně a uvědomují si, že každý občas potřebuje vyjít vstříc, aby mohl překonat složité životní období.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)Online půjčky pro nezaměstnané

Proto nebankovní společnost zavedly také půjčky pro nezaměstnané. Půjčky jde snadno uzavřít online a bez zbytečné administrativy. K vyřízení půjčky je nutný obvykle pouze občanský průkaz. Jelikož se jedná o půjčky pro nezaměstnané, není třeba dokládat potvrzení o příjmu či daňové přiznání ani výpisy z bankovního účtu. Vše je velmi jednoduché a vyřízení půjčky tak zabere pouze pár minut.


Jak získat půjčku?

Půjčky pro nezaměstnané má možnost získat každý občan České republiky, který dosáhl plnoletosti. Na internetu vyplní příslušnou online žádost a odešle je. Okamžitě je zahájený schvalovací proces a po jeho ukončení je žadatel seznáme s výsledkem. Pokud je rozhodnutí pozitivní, obdrží peníze na svůj bankovní účet nejdéle do 24 hodin od schválení žádosti.

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)


Mobilní web / Klasický web