Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Půjčka na směnku ihned

Půjčka na směnku

  •  Nezávazné a bezplatné porovnání zprostředkovatelů půjček.
  •  Najdeme Vám, kde si půjčit nejvýhodněji.
  •  Možnost okamžitého poskytnutí půjčky.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)

Půjčka na směnku online

Zajímáte se o půjčky na směnku? Pak si dávejte pozor, abyste neudělali chybu. Půjčky na směnku existují od nepaměti a lidé si tímto způsobem poskytují půjčky již stovky let. Tento typ půjček je obvyklý mezi fyzickými osobami, kdy jedna osoba poskytne půjčku osobě druhé. Jediným důkazem poskytnutí půjčky na směnku je doklad, kterým je právě směnka. Na základě směnky může její majitel požadovat po dlužníkovi dlužnou částku a to i soudně, pokud dlužník svůj dluh nesplácí dle dohody.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)Půjčka na směnku ihned

Půjčky na směnku jsou sice rizikové, ale pokud si dáte pozor, jedná se o jednoduchou, dostupnou a rychlou půjčku. A co je to vlastně směnka? Směnka patří mezi cenné papíry, s nimiž je možné obchodovat. Aby byla směnka použitelná, musí vždy obsahovat údaje o dlužníkovi a o částce, kterou si půjčil, včetně způsobu a data splacení půjčky.


Ověřené půjčky na směnku

Půjčky na směnku patří mezi standardní nabídky na trhu s půjčkami. Nabízejí je především menší úvěrové společnosti nebo fyzické osoby. Pokud se pro půjčku na směnku rozhodnete, nezapomeňte si vždy důkladně ověřit poskytovatele půjčku. Stejně tak si vždy zkontrolujte, že na směnce je uvedeno vše, tak jak má.

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)


Mobilní web / Klasický web