Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Půjčky na cokoliv

  •  Nezávazné a bezplatné porovnání zprostředkovatelů půjček.
  •  Najdeme Vám, kde si půjčit nejvýhodněji.
  •  Možnost okamžitého poskytnutí půjčky.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)

Neúčelové půjčky

Půjčky se dělí podle mnoha kritérií. Rozlišujeme půjčky dle poskytovatele na bankovní a nebankovní, dle délky splatnosti na půjčky krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé či dle účelu na půjčky účelové a neúčelové. V tomto článku se blíže podíváme na rozdíl mezi půjčkami účelovými a neúčelovými. V čem jsou výhodné a v čem nikoliv? Kdy je vhodnější půjčka účelová a naopak?


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)Půjčka na cokoliv online

Častější jsou půjčky neúčelové, u kterých klienti nemusí dokazovat účel, na který chtějí půjčky použít. Do této skupiny půjček tedy patří všechny běžné spotřebitelské úvěry. Neúčelové půjčky mohou mít vyšší úrok, ale v tomto případě je rozdíl patrný zejména mezi bankovními a nebankovními půjčkami. Půjčka na cokoliv online je jedním z příkladů. Její výhoda spočívá především v tom, že ji uzavřete online za pár minut.


Půjčka na dovolenou či na bydlení

Vedle neúčelových půjček existují půjčky účelové. Tyto půjčky mohou být využity pouze na konkrétní účel, který je předem daný. Do této skupiny patří především speciální půjčky na bydlení, které známé pod názvem hypotéka. Hypotéka má výrazně výhodnější podmínky oproti běžnému spotřebitelskému úvěru, ale můžete ji využít pouze na financování vlastního bydlení.

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)


Mobilní web / Klasický web