Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Půjčka na bydlení

  •  Nezávazné a bezplatné porovnání zprostředkovatelů půjček.
  •  Najdeme Vám, kde si půjčit nejvýhodněji.
  •  Možnost okamžitého poskytnutí půjčky.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)

Půjčka na vlastní bydlení

Všichni víme, že vlastní bydlení je velmi drahá záležitost. Ne každý má dostatek vlastních peněz, aby si mohl koupit byt nebo postavit dům bez starostí o peníze. Proto existuje speciální půjčka na bydlení, díky které si mohou vlastní bydlení pořídit i lidé, kteří by jinak neměl šanci. Půjčka na bydlení je známá pod názvem hypotéka a jedná se speciálně upravený typ úvěru. Jeho základní podmínkou je zajištění úvěru nemovitostí.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)Půjčky na nové bydlení

Hypotéky je možné uzavřít jak v bance, tak i u vybrané nebankovní společnosti. Podmínky mezi jejich nabídkami jsou však velmi odlišné, a proto je velmi důležité zvážit, které společnosti nabízí výhodné půjčky na nové bydlení. Podmínky mají obvykle výhodnější banky. Jejich hypotéky mají však přísnější podmínky a jsou tak dostupné menšímu okruhu lidí. Nebankovní hypotéky jsou dostupnější, ale vyznačují se vyšší hodnotou RPSN.


Půjčka na rekonstrukci bytu

Hypotéka na bydlení je vhodná nejen pro koupi nemovitosti, ale také za účelem provedení rekonstrukce či modernizace stávajícího bydlení. Je tedy vhodná i pro ty, kteří bydlení již mají, ale potřebují peníze na jeho zvelebení. Půjčky na bydlení je také možné si vzít na vybavení nové domácnosti. Stačí si pouze zjistit podmínky u vybraných společností a hypotéka může být Vaše.

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)


Mobilní web / Klasický web