Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Půjčky na automobil

  •  Nezávazné a bezplatné porovnání zprostředkovatelů půjček.
  •  Najdeme Vám, kde si půjčit nejvýhodněji.
  •  Možnost okamžitého poskytnutí půjčky.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)

Úvěr na auto

Auto je pro mnoho lidí velmi důležitým dopravním prostředkem, ať už kvůli rodině či pravidelné dopravě do práce i za nákupy. Jedná se však o poměrně drahou věc, kterou si mnoho lidí nemůže dovolit koupit z běžných úspor. Proto si lidé na auto velmi často berou půjčku. Nemusí dlouhé měsíce i roky šetřit a auto si přitom koupí ihned. Půjčku poté splácí dle stanovených podmínek. Jaké možnosti u půjčky na auto vůbec existují?


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)Půjčka na osobní automobil

Půjčka na auto může mít dvě základní podoby. Může jít o běžnou spotřebitelskou půjčku nebo o speciální úvěr nazývaný leasing, který je určený právě pro koupi auta. Jaký je mezi nimi rozdíl? V případě běžné půjčky na auto se ihned stáváte vlastníkem vozidla a Vaše jméno je zapsané v technickém průkaze. U finančního leasingu se vlastníkem stanete teprve až po uhrazení poslední leasingové splátky. Skutečný rozdíl mezi běžnou půjčkou a leasingem je však v daňovém zvýhodnění. Auto koupené na leasing je totiž možné odečíst z daní.


Úvěr na auto

Půjčky na auto nejsou nijak neobvyklou záležitostí. Úvěr na auto tedy poskytují všechny české banky i většina nebankovních společností. V případě leasingu existují přímo leasingové společnosti, které s Vámi vše důkladné proberou. Sami si pak v klidu zvážíte, zda je pro Vás výhodnější běžný úvěr nebo leasing.

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)


Mobilní web / Klasický web